Idle Master ile zengin olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Huxly

Decapat
Bu işe girip küçük paralar için saatlerimi harcamak istemedim ama işin içine dalınca garip bir durum fark ettim. Bilindik oyunlar dışında bu işi sektörleştirmiş insanlar var ve o kadar fazla oyun var ki. Aklımda bir fikir belirdi. Oyunlar 2 saat olmadan önce iade edilebiliyor. Idle Master ile geçiş yaptığımızda kart düşüyor. Bu şekilde iade etmeden önce en az 1 tane tüm oyunlardan kart düşürsek. Sonra tüm oyunları iade ederek yeni oyunlara geçsek. Para ödemeden tüm kartlık oyunlardan sağlam para kaldırılabilir.

Neden iade ediyorum?
Zaten 1-2 kart aldığım oyunlardan 2 kart düşecek ise o kartlar oyunun parasını çıkmıyor ben de iade ediyorum.

Daha önce bunu deneyen var mı aranızda?
(Zengin olma kısmı ironidir ancak bu yöntem ile iyi bir oyunu para vermeden alınabilirsiniz.)

Arkadaşlar ban vb. konular hakkında bilgim yok sadece bu işi sektör haline getirenleri fark ettim ve biraz beyin fırtınası yapmak için açtım konuyu. Dediğim oyunlar oyun demeye bin şahit ister sistemde olan açığı onlar da fark etmiş olacak ki çöp oyunları kart düşürmek için kullanan insanlara satma peşindeler. Yapmak veya yapmamak size kalmış.

Son düzenleme:
Bu işe girip küçük paralar için saatlerimi harcamak istemedim ama işin içine dalınca garip bir durum fark ettim. Bilindik oyunlar dışında bu işi sektörleştirmiş insanlar var ve o kadar fazla oyun var ki. Aklımda bir fikir belirdi. Oyunlar 2 saat olmadan önce iade edilebiliyor. Idle Master ile geçiş yaptığımızda kart düşüyor. Bu şekilde iade etmeden önce en az 1 tane tüm oyunlardan kart düşürsek. Sonra tüm oyunları iade ederek yeni oyunlara geçsek. Para ödemeden tüm kartlık oyunlardan sağlam para kaldırılabilir.

Neden iade ediyorum?
Zaten 1-2 kart aldığım oyunlardan 2 kart düşecek ise o kartlar oyunun parasını çıkmıyor ben de iade ediyorum.

Daha önce bunu deneyen var mı aranızda?
(Zengin olma kısmı ironidir ancak bu yöntem ile iyi bir oyunu para vermeden alınabilirsiniz.)
2 saat önce kart düşüremezsin zeki arkadaşım(!).

Bu yaz çok fazla kar ediliyor. Uzun zamandır kullanıyorum. Bu yaz kullanımı çok arttı ve çok kar ettiren oyun var. Bizim işimize geliyor. Malum oyun fiyatlarından dolayı.

Bir süre sonra kartların düşmesi için oyunlarda 3 saat geçmesi lazım.

Bana 2.5-3 saatin altında bir tane bile kart atmıyor neredeyse her oyunda.

Steam oyun iade sistemini kötüye kullandığınız için iade istekleriniz kabul edilmeyebilir ya da Steam hesabınız yasaklanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı