Idle Master ile zengin olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürekli iade yaparsan kartlar 3.saatte düşmeye başlıyor. Hatta steam iade yapmanızı tamamen engelliyor.

Sürekli iade yaparsan kartlar 3.saatte düşmeye başlıyor. Hatta steam iade yapmanızı tamamen engelliyor.
Bende hep 3. Saatte düşüyor :D.

Aşağıda bulunan tüm oyunlarda dediğim şeyi yaptım ve işe yaradı.
Zup! Serisi
Oik serisi
Qop serisi
Schein
Montaro
Outdrive
Over the dream
Demıan
Bende yaramadı. Sadece Over The Dream oyununda işe yaradı. Sebebi iade edilememesi.

Ben bugün 5 oyun için 3 saat beklettim 3 saat sonra düştü hepsi.

Ben bugün 5 oyun için 3 saat beklettim 3 saat sonra düştü hepsi.

Tekrar söylediğim gibi hocam benim amacım tüm kartları düşürerek DEĞIL1-2 kart alıp şeklinde. Bu şekilde para devirdayimi yapamayanlar Steam yaz indirimlerinde 24 saat içinde iade olan bakiyeleri ile kart kasmaya devam edebilir.

Tekrar söylediğim gibi hocam benim amacım tüm kartları düşürerek DEĞIL1-2 kart alıp şeklinde. Bu şekilde para devirdayimi yapamayanlar Steam yaz indirimlerinde 24 saat içinde iade olan bakiyeleri ile kart kasmaya devam edebilir.

Yok hocam, ben 5 oyunda 3 saat sonra ilk kartımı düşürdüm yani 1 kart düştü.

Komiksin gerçekten. Konu içerisinde yazmıştım. Oyunu aç kapa yapan tuşa 5 dakika da bir basınca kart veriyor ve bu tamamen bedava oluyor iade ettiğimizde :)
Hocam o açma kapama tuşu tam olarak nerede?

Hocam o açma kapama tuşu tam olarak nerede?

Hocam açıp kapama tuşunu işaretledim. Artı olarak aşağı tarafta süre var. 5 dakika kadar bekleyip oyunu geç yapıyorum ve kart düşüyor. Şu ana kadar 1 oyundan 2-3 tane düştü. Düşmez yazıp beni yargılayanlar başından beri bu sistemi muhtemelen suistimal edenler. :D

Dosya Ekleri

• Kart.png
    Kart.png
    39 KB · Görüntüleme: 18
Hocam açıp kapama tuşunu işaretledim. Artı olarak aşağı tarafta süre var. 5 dakika kadar bekleyip oyunu geç yapıyorum ve kart düşüyor. Şu ana kadar 1 oyundan 2-3 tane düştü. Düşmez yazıp beni yargılayanlar başından beri bu sistemi muhtemelen suistimal edenler. :D
Hocam ayarlarınız nasıl? Benimkiler bu şekilde:
1656534575264.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı