Idle Master önerisi

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Steam üzerinde biraz para kazanmak için yeni şeyler arayışındayım. Eskiden CS:GO üzerinden idle serverda bırakırdım. Sanırım o olay kalkmış şimdi Idle Master adlı programla kart düşürüp satıyorum. Önerebileceğiniz güzel kar ettirecek oyun var mı? Şimdilik Zup adlı oyun serisini alıyorum ama 10-20krş kar ettiriyor.

Zup serisi iyidir seen bunlar fazla veriyor. Bir de he'tai oyunlar anladın sen ucuz uygun kaar edici.

Anladım hocam teşekkür ederim onlarada bakayım :)

Android versiyonu var Idle Daddy uygulaması. 1.15 TL'ye alınan oyunlardan 50 60 70 krş değerindeki kartlar çıkıyor.

Onu da incelicem teşekkürler.

Zup'lar ve hentai oyunları iyi kazandırıyor.

Tamamdır peki bildiğiniz ücretsiz kart veren düşük boyutlu oyunlar var mı? Spiral knights gibi. İddle Master çalışırken durmadan kart veren ücretsizleri indiriyorum arka planda.

The descendant ve grimm oyunları bedava kart düşürüyor diye biliyorum.

Teşekkürler hocam hemen bakayım bir taktik daha buldum işine yarayacak arkadaşlar için yazayım aramada kartlı oyunları seçin ücretsizlerde durmadan düşük MB olan oyunları indirin altta Idle Master çalışırken tertemiz kart düşüyor.

Idle Master için oyun indirmeye gerek yok ki. Steam hesabınızda bulunması yeterli.

Bedava oyunların kütüphanede gözükmesi için indirmek gerekmiyor mu Steam'de çok zaman geçiren bir arkadaşım öyle söyledi. Bu arada 2. taktiği vereyim 10 lira altı oyunlarda 1.05 olan oyunlar var kart veren 9 tane oyun 35 kart veriyor şu an 1.05'lik oyun 2TL civarı para getiriyor alınabilir.

Bedava oyunların kütüphanede gözükmesi için indirmek gerekmiyor mu Steam'de çok zaman geçiren bir arkadaşım öyle söyledi. Bu arada 2. taktiği vereyim 10 lira altı oyunlarda 1.05 olan oyunlar var kart veren 9 tane oyun 35 kart veriyor şu an 1.05'lik oyun 2TL civarı para getiriyor alınabilir.

Hesabınıza eklemeniz yeterli. Oyunu oynaya tıkladıktan sonra gelen yere iptal demeniz yeterli.

Geri
Yukarı