Idle Master tüm oyun kartlarını düşürmüyor

İkizler46

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor 3.60 GHz
RAM: 16,0 GB
Sistem türü: 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Ekran Kartı: Nvidia GeForce Gtx 1660 ti
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Steam'deki kart düşürerek al sat yapıyorum. Idle Master programını PC'de kullanıyorum bazen oyunların tüm kartlarını düşürmüyor örnek oyunun 5 adet kartı varsa 2 ila 3 adet kart düşüyor. Ve neden bu 2 kartı değil de diğer 2 kartı düşürmüyor neye göre?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü steam'den kaynaklı birşey bunun olması. Fark ederseniz hiç kart düşürmediğiniz oyunun 5 kartı varsa 3 tane düşürme hakkınız olur. Idle Master'dan kaynaklanan birşey değil.

Koleksiyon için başka oyunculardan kart almak zorundasın. 5 kart varsa oyunun oyun da sana 3 hak vermişse 2 tane çıkmayanı almak zorundasın. Bunu biraz koleksiyon paketleri gibi düşün şansına ne çıkarsa. Tabii foil ve holo kartların düşme ihtimali daha düşük ve fiyatları da ona nazaran çok daha yüksek olur.

Arkadaşlar Steam'deki kart düşürerek al sat yapıyorum. Idle Master programını PC'de kullanıyorum bazen oyunların tüm kartlarını düşürmüyor örnek oyunun 5 adet kartı varsa 2 ila 3 adet kart düşüyor. Ve neden bu 2 kartı değil de diğer 2 kartı düşürmüyor neye göre?
5 kartlı bir oyundan 3 kart düşer. Eğer 2 kart düşmüşse bunun sebebi aynı karttan birden fazla düşmesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı