Idle Master tüm oyunları görmüyor

Byalperes

Centipat
Daha fazla  
Idle Master'da birkaç oyunun kartları düştü fakat bende olan diğer oyunlarının kartlarını kasmıyor nedenini bilen var mı?

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    249,6 KB · Görüntüleme: 30
Mesela sea of thievesde kart düşmüyor mu
O oyunu bilemiyorum ama şu şekil xx kart hakkı kaldı diyen oyunlarda düşürüyor. Tabi filtre de var. Bir süredir kullanmıyorum ama ban riski olan oyunları filtre edip onları çalıştırmama durumu vardı. Tabi bu manuel olarak yapılıyordu, şimdi durum ne bilemiyorum.

2022-05-28_11-07-07.png

O oyunu bilemiyorum ama şu şekil XX kart hakkı kaldı diyen oyunlarda düşürüyor. Tabii filtre de var. Bir süredir kullanmıyorum ama ban riski olan oyunları filtre edip onları çalıştırmama durumu vardı. Tabii bu manuel olarak yapılıyordu, şimdi durum ne bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1401483

Bu bölüme nasıl giriyoruz

Hepsinde kart düşürme hakkınız kalmadı diyor nasıl hak kazanabilirim
Bu sonradan kazanılan bir şey değil hocam. Hakkınız yoksa oynayarak kart düşürme şansınız yok demektir. Yeni oyun eklediğinizde kart düşen oyun varsa onlarda düşürebilirsiniz ancak.

Kart düşen oyunlarda toplam kart sayısının yarısı kadar adette kart düşürme imkanı sunuyor. (Yarısı buçuklu olursa bir üst sayıya tamamlanıyor. 15 kartı olan oyunda 8 kart düşer vs gibi.)

Yeni konular

Geri
Yukarı