Idle Master'a Steam hesabını girmek güvenli mi?

%99 tehlikeli , kimse idle mastere de %100 güvenli diyemez riskleri kendin alıyorsun. Bana sorarsan ben kullandım idle master. Çalınırsa da vac ban yerse de üzülmekten başka yapacak bir şey yok. Ama beleş skin sitelerine girmek zaten hesabımı alın sizin olsun demek. İdle master onlarla bir değil risk daha az .İdle master kullanırken de vac oyunlarını engelleyin vac ban yemek istemiyorsanız.

Kaynağa gerek yok yanlış düşünüyorsunuz. Hiç tanımadığınız bir sistemin içine steam bilgilerini verdikten sonra kaynaklık bir şey yok. Belki şuan güvenlidir fakat datalarınızı saklarlar 2 yıl sonra toplu çalarlar.
Rastgele herhangi bir kaynak olmadan suçlamanız saçma olmuş.
Program açık kaynaklı zaten girip kodlarına bakabilirsiniz.

Rastgele herhangi bir kaynak olmadan suçlamanız saçma olmuş.
Program açık kaynaklı zaten girip kodlarına bakabilirsiniz.
Yazılımdan pek anlamıyorum o yüzden haklı olabilirsiniz bu konuda cevap veremem, hatta açık kaynaklı ne demek onu bile bilmiyorum kusura bakmayın. Ama istanbul bilişim de zamanında çok güvenliydi, arkasında kocaman tüketici hakları vardı ve savunanlar insanları zorla yönlendirenler vardı, parayı alıp ürün vermeyince savunucu kişiler doğal olarak sadece uzaklaştılar , cevap vermediler. Sorumluluk alacak değiller ya. Kullandığı şeyin sorumluluğunu bilmeli insan. Steam ad şifreyi 3. parti yazılıma girmek bile başlı başına risk almak diye düşünüyorum. Bu bilgilerin hiçbir şekilde klasik rus hackerlere veya bunları toplayan bundan kazanç sağlayan birine gitmediğine emin misiniz. Madem gitmiyor bu uygulamayı yapanlar nasıl para kazanıyor , kim hayrına birine yardım etmiş ki şu ana kadar.

Geri
Yukarı