Idle Master'da kart düşmesi için 2 saat oynamak mı lazım?

Youtubeye idle master rölantı hatası çözüm yazıp fus ro dah adlı kişinin videosuna bakabilirsiniz dediğim gibi çok hatırlamıyorum kullanalı oldu bayağı :D

Youtubeye idle master rölantı hatası çözüm yazıp fus ro dah adlı kişinin videosuna bakabilirsiniz dediğim gibi çok hatırlamıyorum kullanalı oldu bayağı :D
Şuan ki sürüm 1.7 olur mu yine de ?
Oturum aç'a bastığım anda bağlanıyor.

Denemekten zarar gelmez idle master sürümleri pek farklı olmaz diye düşünüyorum
Youtubede çözümü vardır illaki idle master rölanti hatası çözüm yazıp videoların önce yorumlarına bakın işe yaradığını söylüyorlarsa adım adım tüm işlemleri yapın yardımcı olamadim bu konuda kusura bakmayın

Son düzenleme:
Youtubede çözümü vardır illaki idle master rölanti hatası çözüm yazıp videoların önce yorumlarına bakın işe yaradığını söylüyorlarsa adım adım tüm işlemleri yapın yardımcı olamadim bu konuda kusura bakmayın
Estağfurullah çok yardımcı oldunuz :) Yardımlarınız için teşekkürler.
Şimdi fark ettim de. Steamın kendi rozetler kısmında o oyunların rozeti çıkmamış ? Nedeni ne olabilir.

Son düzenleme:
Estağfurullah çok yardımcı oldunuz :) Yardımlarınız için teşekkürler.

Şimdi fark ettim de. Steamın kendi rozetler kısmında o oyunların rozeti çıkmamış ? Nedeni ne olabilir.
Ne demek. Oyunun mağaza sayfasında steam koleksiyon kartları bulunur yazması lazım her oyun kart vermiyor

Ne demek. Oyunun mağaza sayfasında steam koleksiyon kartları bulunur yazması lazım her oyun kart vermiyor
Bedava indirdiğim oyunlardan birine baktım kart hakkınız kalmadı diyor ama 5 tane kartı var oyunun. O yüzden oluyor galiba.
Bedava oyunların hiçbirinde kart hakkı vermiyor gibi duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı