Idle Master'dan Steam hesabım ban yer mi?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Idle Master indirdim ancak Fast mode açıkmış, yani her oyunu aynı anda çalıştırmış. Ben bunu kapattım ve Steam'e baktığımda hepsinin aynı anda kapandığını gördüm. Evet normal bir durum ancak Steam hesabımı yasaklar diye çok korkuyorum, sadece bir oyun için kart düşürmeye başladım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Idle Master indirdim ancak Fast mode açıkmış, yani her oyunu aynı anda çalıştırmış. Ben bunu kapattım ve Steam'e baktığımda hepsinin aynı anda kapandığını gördüm. Evet normal bir durum ancak Steam hesabımı yasaklar diye çok korkuyorum, sadece bir oyun için kart düşürmeye başladım zaten.

İdil Master ban yedirtmez başarımları fulleyip ne kadar oyunun varsa kart düşürebilirsiniz rahatça kullan o program sayesinde 45 TL kazandım.

Idle Master'i önceden kullandım sonrasında mobilde Idle Daddy programını kullandım hiç bir sorun olmadı. Valve oyunlarını kara listeye alırsanız daha garanti olur diye düşünüyorum. Her kim ne kadar Valve oyunlarını kara listeye almanıza gerek yok dese de, durduk yere VAC ban yemeye gerek yok. :)

Aynı anda her oyunu çalıştırırsa sorun olur mu peki?

Ister tek tek, ister ayni anda calistirin. Dedigim gibi, yazilim hicbir sekilde oyun dosyalarina erisim saglamiyor. Sadece oyunu oynuyormus gibi gösterip kartlari düsürmenizi sagliyor. Onlar da zaten hakkiniz olan kartlar.

Basarim programi bile yasaklanmaya sebep olmazken Idle Master'dan korkmaniza gerek yok.

Geri
Yukarı