İdlib Al-Mastouma'daki Türk üssüne taşla saldırı

Azteklilerin çok eski çağlarda olmasına rağmen araplardan daha medeni olduğunu düşünmeye başladım.
Homosafiensler bile avlanarak kabilesini doyuruyordu, bunları dâhâ kendi topraklarında istemiyorlar. 😀😂

Gonul ister oyle ama devlet cikarlari icin hic iyi olmaz. Cogu yabanci insan TR'yi teroris olarak goruyor. Bu tarz bir eylem yaparsak bayagi sarsici olur. Masum insanlari olduruyoruz diye.
Avrupa insan hakları kanunları araplara işlemiyor, Rusya ve Amerika ile anlaştın mı tamam bu iş.
Olmazsa da kapıları açacaksın da Bulgaristan-Yunanistan üzerinden Avrupa'ya şutlayacaksın. 😀

Gonul ister oyle ama devlet cikarlari icin hic iyi olmaz. Cogu yabanci insan TR'yi teroris olarak goruyor. Bu tarz bir eylem yaparsak bayagi sarsici olur. Masum insanlari olduruyoruz diye.
ABD Irak savaşında Özal Iraklı mültecileri ülkeye almamıştı. Sınırda kamp kurmuştu Savaş bittikten sonra yollamıştı. Tekrar aynısı yapılmalıydı.

Yıllarca bizim vergilerimizle bakıldı bunlara, büyütüldüler ve bunlara değer gösterildi. Şimdi ise bizim ülkemize karşı baş çıkıyorlar, haz edemiyorum arkadaş. Zoruma gidiyor.

Azteklilerin çok eski çağlarda olmasına rağmen araplardan daha medeni olduğunu düşünmeye başladım.

Gerçekten.
Bu iş halka bırakılmamalı ne kadar vasıfsız varsa ona oy basıyorlar.

O zamanki Arap'la bu zamanki Arap bir mi kardeş hem azteklilerin soyu tükendi.

Yıllarca bizim vergilerimizle bakıldı bunlara, büyütüldüler ve bunlara değer gösterildi. Şimdi ise bizim ülkemize karşı baş çıkıyorlar, haz edemiyorum arkadaş. Zoruma gidiyor.

Bu bayrak yakma ve Türk bazı üstlere taşla saldırma konusu şahibeli. Hemen gaza gelmemek ve mantıklı düşünmek lazım.

Okuduklarımdan ve izlediklerimden çıkardığım. ÖSO'yu gazlayan kışkırtan birileri var. Türkiye'nin bölgede operasyon yapmasını istemeyenler 3-5 provakatif eylem üstünden bizi vurmaya çalışıyor.
Ayrıca son zamanlarda Türkiye ile Esad yakınlaşıyor gibi söylentiler çıkmaya başladı. ABD bizim Rusya ile yakınlaşmamızı ve bölgede çözüm olmasını istemediği için oraları kaşıyor anladığım kadarıyla. Hatta geçen bir canlı yayıynda ABD'nin ÖSO'yu kendi yanına çekmek istediği sizede özel bölge veririz özerk olursunuz yeter ki YPG'yi PYD'yi vurmayın çatışmayın bizi destekleyin kafasında davrandığı iddia edildi...

Hadi bu olaylar dediğiniz gibi şahibeli diyelim, ihtimal vermiyorum da dediğiniz gibi olsun. Yıllarca insanımıza tanınmayan adamakıllı hakların çoğu bunlara tanındı. Gene de zoruma gidiyor da elden bir şey gelmiyor.

Hadi bu olaylar dediğiniz gibi şahibeli diyelim, ihtimal vermiyorum da dediğiniz gibi olsun. Yıllarca insanımıza tanınmayan adamakıllı hakların çoğu bunlara tanındı. Gene de zoruma gidiyor da elden bir şey gelmiyor.

Suriyeli'de olup sende olmayan ne hak varmış Allah aşkına nasıl bir abartma şeklidir bu?

Ayrıca bu adamlar Türkiye'de değil. İdlip Suriye sınırları içerisinde bir bölge Türkiye ne gibi bir hak vermiş olabilir orada ki insanlara?

Yeni konular

Geri
Yukarı