İdrarda kan görülmesi

Batuhub

Hectopat
2 - 3 ay önce idrarımda kan gördüm (idrarın son damlalarında idrarla karışık kan) 1 ay boyunca da hep kan akıyordu (öyle ciddi bir şey değil 2 3 damla) son 1 aydır hiç kanamıyordu ve şu an tekrar kanamaya başladı. Ne yapmalıyım ciddi bir şey mi? Daha önce yaşayanınız var mı fikir almak istedim.

Son düzenleme:
2 - 3 ay önce idrarımda kan gördüm 1 ay boyunca da hep kan akıyordu (öyle ciddi bir şey değil 2 3 damla) son 1 aydır hiç kanamıyordu ve şu an tekrar kanamaya başladı. Ne yapmalıyım ciddi bir şey mi? Daha önce yaşayanınız var mı fikir almak istedim.
Öncelikle doktora görünmeniz şart böyle bir durum benimde başıma geldi ve kum döktüğüm ortaya çıktı.

2 - 3 ay önce idrarımda kan gördüm 1 ay boyunca da hep kan akıyordu (öyle ciddi bir şey değil 2 3 damla) son 1 aydır hiç kanamıyordu ve şu an tekrar kanamaya başladı. Ne yapmalıyım ciddi bir şey mi? Daha önce yaşayanınız var mı fikir almak istedim.
İdrar ilk nereden geliyor? Böbrekten. Böbrekten kan gelmesi normal bir şey mi?

Doktora git.

Benim de öyleydi ben geçer dedim bir şey olmaz dedim 2 ay sonra ailem ile hastehaneye gittim onlar beni başka bir şeye yönlendirdi ve böbrek taşı çıktı ben de yani hemen rendevu alıp erken davranın.

Geri
Yukarı