İfade Bırakma Yasağım Hayırlı Olsun

Vavien ifade sistemini suistimal ediyor mu?

• Evet.

Oy: 74 61,2%
  • Hayır.

Oy: 47 38,8%

• Oy verenlerin toplamı
    121
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Bu ne şimdi? Cidden bu kadar seviyesizleştiniz mi? Sizi rahatsız eden nedir? Başkaları kullanırken bir şey yok, ama ben güldüğüm şeylere gülünce, beğendiğim şeyleri beğenince suç mu oluyor? Spam yapsam haklısınız diyeceğim. İnsanların beğeni sayısının artması iyi bir şey değil mi?
Daha hangi mesaja ne dediğimi bile belirtmiyorsunuz. Müneccim miyim ben? Binlerce mesajım arasından hangisi olabileceğini tahmin edeyim.

Ekran Görüntüsü (565).png

Sadece yazışma ile iletişim kurulduğundan insan dalga mı geçtiğini ya da gerçekten güldüğünü anlamıyor. Ama saçma olmuş cidden. Geçen bir konu açılmıştı oradaki şikayet edilen arkadaşlara verilmesi lazım bence. Haksız bir ceza olduğunu düşünüyorum.

Bence doğru yapmışlar. Çünkü bazı adam akıllı yorumlarda ve ifade bırakmaya değmeyen yorumlarda bile sizin ifade bıraktığınızı görüyorum :) . Bana göre değişik birisisiniz. Neyse geçmiş olsun mu diyelim hayırlı olsun mu diyeyim bilemedim :D .

Her mesaja gülücük bırakırsanız olacağı bu.
Her mesaja mı? İnsanlar gülünç gelecek kadar saçma şeyler yazıyorsa ben ne yapayım? Her türlü örneğinize açıklamam mevcuttur. Hiçbiri gereksiz değil.
Çünkü bazı adam akıllı yorumlarda ve ifade bırakmaya değmeyen yorumlarda bile sizin ifade bıraktığınız görüyorum.
Size göre adam akıllı olabilir ama bana göre saçmaydı muhtemelen.

Belki her mesaja gülücük attığınız için moderatorler hangisinden ceza vereceğini şaşırmıştır 😃

Screenshot_2019-10-13-20-20-24.png
Her mesaja mı? İnsanlar gülünç gelecek kadar saçma şeyler yazıyorsa ben ne yapayım? Her türlü örneğinize açıklamam mevcuttur. Hiçbiri gereksiz değil.
O konuda sesimi çıkarmadım ama iyi olmuş.
Komik olan ne? Söyle beraber gülelim.

Yanlış anlamayın ama dikkat çekiyordunuz.

Rapor mu edildiniz yönetim ekibi tarafından dikkat mi çektiniz bilmiyorum. Ama biri sizi rapor ettiyse rapor eden ben değilim öncelikle. Ama "hahaha" atılmayacak ifadeye bile "hahaha" atıyordunuz. Bu yüzden zaten bu uyarıyı alacağınızı önceden tahmin etmiştim.

Not: Bana sakın "Kanıtla!" demeyin. Siz de çok iyi biliyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı