iFrame içerik çekimi "bağlantıyı reddetti"

sonrisa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, woocommerce üzerinde bir ödeme formum var ve bunu kendime ait başka siteye iFrame ile çektim lakin sitede ödeme formuna geldiğimizde bağlantıyı reddetti bildirimi alıyorum. Birkaç arkadaş site kendimizinse iFrame'in siteye özel izin verme özelliği olduğunu söylediler.

Mevcut Kod; <iframe src="x.com" width="100%" height="600" frameborder="0" scrolling="No"></iframe>

1) Sandbox seçeneği ile yapılabilir mi?
2) Başka çözümü var mıdır?

Merhaba, woocommerce üzerinde bir ödeme formum var ve bunu kendime ait başka siteye iframe ile çektim lakin sitede ödeme formuna geldiğimizde bağlantıyı reddetti bildirimi alıyorum. Birkaç arkadaş site kendimizinse ıframe'in siteye özel izin verme özelliği olduğunu söylediler.

Mevcut kod; <iframe src="x.com" width="100%" height="600" frameborder="0" scrolling="No"></iframe>

1) sandbox seçeneği ile yapılabilir mi?
2) başka çözümü var mıdır?

Hocam reddetmesi normal. Ödeme işlemleri API ile yapılır iframe ile değil.

Hocam yansıtırsınız ancak sıradan formları yansıtırsınız. Ödeme işlemi olan formu aktaramazsınız.

Aktarılması mümkün fakat güvenlik sebebiyle server'lar buna çoğu zaman izin vermez.

Buna dair güzel bir makale önerebilirim:
X-Frame-Options - MDN

İzin vermemeleri de çok normaldir çünkü hiç kimse başkasının sitesinde kendi sitelerinin yayınlanmasını ve veri akışı sağlanmasını istemez.

iframe API'ı da okumanızı tavsiye ederim
<iframe> - MDN

Yeni konular

Geri
Yukarı