İftar yemeğinde kekemelik sorun olur mu?

Sıkma canını hocam. Benim de yüzümde sivilceler var. Çok dalga konusu olmuştum okula bile gitmediğimi bilirim. Sonra umursamayı bıraktım ve daha iyiyim. Size tavsiyem umursamaman. Salla gitsin senin hayatına zerre etkisi olmayacak insanlar için sıkıntıya girme kabul eden seni böyle kabul etsin.

Hocam zaten aylardır arkadaşlarım. İlk defa dışarı gideceğiz o kadar.
Bak ne güzel işte kekeme olduğundan haberdarlarsa hiç bir şey demezler zaten yüzüne vurmazlar endişelenme hem bu senin bilerek yaptığın bir durum da değil kendi moralini bozmaya değmez.

Git be kardeşim, takılırsan da ne olacak yani? Sosyal hiçbir şeyden geri kalma. İçin rahat edecekse bu olsun de, menüden elinle göster ama takma böyle şeyleri.

Sevginizi hak edecek seviyeye gelmiş bir kişinin sizi konuşmanız sebebiyle yargılayacağını düşünmüyorum. Takma kafana. 🙂
Zaten yapsalar çoktan yaparlardı diye düşünüyorum. Yine de çok sorun ediyorum.

Sıkma canını hocam. Benim de yüzümde sivilceler var. Çok dalga konusu olmuştum okula bile gitmediğimi bilirim. Sonra umursamayı bıraktım ve daha iyiyim. Size tavsiyem umursamaman. Salla gitsin senin hayatına zerre etkisi olmayacak insanlar için sıkıntıya girme kabul eden seni böyle kabul etsin.
Bende de çok vardı sivilceler hocam bu arada. Doktora gittim ve 1 ay içinde hızlıca geçti. Bilginize. Teşekkür ederim.

Bak ne güzel işte kekeme olduğundan haberdarlarsa hiç bir şey demezler zaten yüzüne vurmazlar endişelenme hem bu senin bilerek yaptığın bir durum da değil kendi moralini bozmaya değmez.
Haklısınız. Biliyorlar hatta o gece kuzenim de olacak yanımda. Aynı zamanda kendisi benim hocam oluyor. Onun yanında olurum artık hep. O ne alırsa aynısını alırım falan.

Git be kardeşim, takılırsan da ne olacak yani? Sosyal hiçbir şeyden geri kalma. İçin rahat edecekse bu olsun de, menüden elinle göster ama takma böyle şeyleri.
Haklısınız. Ben çok sorunlarla baş ettim bunun yüzünden. Ama artık büyüyorum ve bu böyle devam edemez.

İnsanların düşüncelerini çok kafaya takmayın günün sonunda yine kendinizle baş başa kalacaksınız.
Haklısınız. Bunlar hep geçici yine de en ufak birşey olduğumda tüm moralim bozuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı