İGDAŞ yüksek gelen fatura

gregor cemsa

Hectopat
Bu ay 72 TL fatura geldi. Havalar iyiydi ve pek kullanmadım. Buna rağmen yüksek bir fatura geldi.
BU nedir böyle ya? Bu sorunu yaşayan ya da itiraz eden biri var mı? Deneyimlerini anlatacak?
Normalde 30 ya da 40 TL gelmesi gerekirdi. 2 katı fazla fatura ücreti geldi!
İGDAŞ hırsızlık mı yapıyor? Bu devlet baştan aşağı hırsızlarla dolmuş!

Faturanı inceledin mi? Çoğu şey kullandığın enerji bedeli değilde ek vergiler ücretler olabilir. Bize bu aralar 500'den aşağıya gelmiyor. 72 olsa merkezi arar bir sıfır eksik koymuşsunuz derdik herhalde. :)

Açık unutmuş olabilir misin?
Yok daha neler. 😀
Yoksulların öyle bir lüksü yoktur.
Faturanı inceledin mi? Çoğu şey kullandığın enerji bedeli değilde ek vergiler ücretler olabilir. Bize bu aralar 500'den aşağıya gelmiyor. 72 olsa merkezi arar bir sıfır eksik koymuşsunuz derdik herhalde. :)
Fatura gelmedi henüz. İş Bank webten baktım. Otomatik ödeme talimatı var. Ordan gördüm fatuırayı. Eminim bu ay pek kullanmadım. 72 gelmesi imkansız.

Faturanı inceledin mi? Çoğu şey kullandığın enerji bedeli değil de ek vergiler ücretler olabilir. Bize bu aralar 500'den aşağıya gelmiyor. 72 olsa merkezi arar bir sıfır eksik koymuşsunuz derdik herhalde. :)

One öyle her gece açık mı uyuyorsunuz.
Yok daha neler. 😀
Yoksulların öyle bir lüksü yoktur.

Fatura gelmedi henüz. İş Bank webten baktım. Otomatik ödeme talimatı var. Ordan gördüm fatuırayı. Eminim bu ay pek kullanmadım. 72 gelmesi imkansız.
doğalgaza falan zam geldi diye biliyorum. (edit: faturanız gelmemiş görmemişim)

İtiraz etmedin mi ki? Ben etmeyi düşünüyorum. 10 TL de olsa kullanmadığım gazın parasını vermek istemiyorum hırsızlara.
Ne zaman bilmiyorum ama bir süre sonra fazla alınan ücretleri iade edeceklermiş sözde. Halktan önemli olan şirketlerin batmaması için yapılan bir sistem. :)

Geri
Yukarı