Iğdır, Kars ve diğer Azerbaycana yakın illerde kitap fiyatları nasıldır?

justblack

Centipat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu an Bakü'deyim. Amazon'dan dune serisini almak istiyordum. Fakat kitaplar toplam 250 300 civarı olsa da, Azerbaycan kargosu 350 500 TL arası bir gönderim masrafı talep ediyor. Alternatif olarak kitapları Iğdır veya yakın illerden alabilirim. Oralarda hangi büyük kitap mağazaları vardır? Kitap fiyatları internettekilerden çok mu pahalıdır? Zaten Temmuz'da alış-veriş için Iğdır'a bir günlük gitmeyi planlıyordum. Ve sizce, 15 Temmuz'a kadar bu kitapların fiyatı 450 TL'yi geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir Iğdırlı olarak söylemek istiyorum ki çoğu kırtasiye aynı fiyata satıyor diğer illerde ki gibi, hatta bazı kırtasiyeler internet sitlerinden 10 lira, 5 lira hatta bazıları ise 15 lira aşağı fiyatlara bile satabiliyorlar. Tabii bu indirim kitap fiyatına göre değişebiliyor. Bir de eklemek istiyorum kırtasiyecilerin hepsi yapmıyor bu indirimleri.

Merhaba, bir Iğdırlı olarak söylemek istiyorum ki çoğu kırtasiye aynı fiyata satıyor diğer illerde ki gibi, hatta bazı kırtasiyeler internet sitlerinden 10 lira, 5 lira hatta bazıları ise 15 lira aşağı fiyatlara bile satabiliyorlar. Tabii bu indirim kitap fiyatına göre değişebiliyor. Bir de eklemek istiyorum kırtasiyecilerin hepsi yapmıyor bu indirimleri.
Rahatsız ettiğim için özür dilerim. Orada kendi internet sitesi olan satıcılar var mı? Ve ya diğer önde giden kitap satıcılarının sosyal medya isimlerini yaza bilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler.

Rahatsız ettiğim için özür dilerim. Orada kendi internet sitesi olan satıcılar var mı? Ve ya diğer önde giden kitap satıcılarının sosyal medya isimlerini yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Pek bilmiyorum. Ancak çoğu kitapçı kitap markalarının kitaplarını satıyor ve markalar da internet sitelerinde o kırtasiyeye yer veriyorlar.

Geri
Yukarı