İhsan Şenocak orman yangınları için yağmur duasına çıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerici İhsan Şenocak, geçtiğimiz günlerde Tokyo Olimpiyatları'nda başarı elde eden Filenin Sultanları'na ilişkin çirkin yorumlarda bulunmuştu. (A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarısına gerici isimden skandal yorum)
Şenocak şimdi de Türkiye'nin birçok ilinde meydana gelen yangın felaketinin çözümünü yağmur duasına çıkmakta buldu. “Bir yerde yangın varsa madde planında karadan havadan o yangını söndürmek için seferberlik içinde olmak gerekir. Sonrasında ise Allah'a tevekkül edilir. Fakat Allah'ın gücünün karşısında hiçbir güç duramaz. Allah yağmurla bize imdat eylesin. 3 gün peş peşe yağmur duası yapmayı unutmayalım” şeklinde konuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendim çıktım yağmur duasına, 50 kişi ile. Kabul oldu mu? Hayır. Zaten, oradaki adam söylemişti, yağmur yok diye. Ne yapıldı ondan sonra tahmin et? Kanal. Eğer şimdi duaya kalsalardı köy kuraklıktan ölmüştü. Kanal sayesinde hala ekinler baş veriyor.
Dua ediyoruz diye '' oh ettik Allah kabul etsin, hadi evlerimizde yağmuru bekleyelim'' diye bir şey yok. Bu inancınla yağmaz zaten sizin oralara.

Hava durumuna baktıktan sonra dua edince tabii yağmur yağar
Maalesef böyle de yapıyorlar. Bu olayda böyle bir şey yok ama zaten duanın biri 6 gün önce, diğeri 8 gün önce yapıldı tutmadı.

Bu inancınla yağmaz zaten sizin oralara.
Yağdır da görelim, milyarlarca kişi toplansanız bir kibrit çöpünü bile söndüremezsiniz. Boşuna kendinizi kandırmayın, daha da komik durumlara düşürmeyin kendinizi.

Hangi inançla yağıyormuş? Dua ettikten sonra ne yapsınlar? Kova kova su taşıyıp havadan mı döksünler?
Dua edilirken kafan dünya işlerini düşünmekte olmazmış. Vakitle kıldığın namazlarda yağmur yağması için yalvarılır, zikir çekilir. Daha ben ne söyleyeyim.
Yağdır da görelim, milyarlarca kişi toplansanız bir kibrit çöpünü bile söndüremezsiniz. Boşuna kendinizi kandırmayın, daha da komik durumlara düşürmeyin kendinizi.
İnsanların başında imam olması gerekir ki ben değilim. Kibrit çöpü de söndürürüz koca fil ordusuna balçıktan pişirilmiş taşta atarız evelallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dua edilirken kafan dünya işlerini düşünmekte olmazmış. Vakitle kıldığın namazlarda yağmur yağması için yalvarılır, zikir çekilir. Daha ben ne söyleyeyim.

İnsanların başında imam olması gerekir ki ben değilim. Kibrit çöpü de söndürürüz koca fil ordusuna balçıktan pişirilmiş taşta atarız evelallah.
Aynen zaten ülkeler salak. BAE boşuna yatırım yapmış.
Daha yağmur duasını bilmiyor offff. Zaten namaz kıldıktan sonra dua edilir.

Dini oyuncak ettiklerinin kanıtı :
Adamlar bildiğin anlaşma yapmış. :D
Screenshot_2021-08-08-23-13-03-65_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

İnanmıyorsanız dua etmeyin zorla ettiren yok :) Birisi size hayatta başarılar dilerse onu da tersleyin. Çünkü size gelip bizzat yardım etmesi ya da ekonomik anlamda desteklemesi lazım! Siz kafanızda dua edip hiç bir şey yapmayan bir profil oluşturmuşsunuz. Herkesi o kefeye koyuyorsunuz.

Son düzenleme:
İnanmıyorsanız dua etmeyin zorla ettiren yok :) Birisi size hayatta başarılar dilerse onu da tersleyin. Çünkü size gelip bizzat yardım etmesi yada ekonomik anlamda desteklemesi lazım! Siz kafanızda dua edip hiç bir şey yapmayan bir profil oluşturmuşsunuz. Herkesi o kefeye koyuyorsunuz.
Çok haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı