Iiyama G-Master G2470HSU-B1 alınır mı?

RdAhmet

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Liyama G-Master G2470HSU-B1 bu monitörü almayı düşünüyorum 2100 TL gibi bir fiyatı var alınır mı sizce? Markayı ilk defa duyuyorum.
Yılbaşı indirimlerini mi beklesem? Son 1 ay içinde monitör fiyatları bayağı uçtu. İndirim diye bindirim yaparlar mı acaba yılbaşında?

Kanka markayı bende ilk defa görüyorum ama fena değil gibi ürün yorumlarında güzel yorumlar almış. Hem IPS panel olup 165Hz ve 1ms vermesi de ayrı güzel. Alınabilir gibi ama güvenemiyorsan üstüne bir 500 TL daha koyup Monster aryond A32 v1, 1 alabilirsin. İki üç gün önce elime ulaştı gerçekten sağlam monitör.

Diğer modellerini bilemem ama ben sizin söylediğiniz modeli aldım. Monitör açıkken yani PC ile beraber açıkken sorun yok. PCyi kapattığınızda veya monitör uyku modundayken bobin sesi bir tık fazla. Ben bu yüzden ürünü iade etmiştim. İade hakkım vardı. Genel görünümü görüntüsü olsun iyiydi. Ama bobin sesi benim için önemli değil dersen genel itibariyle güzel bir monitör.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-ips-led-monitor-um-qv2ee-p01-p-HBV00000Y1BOC bu monitör nasıldır ? alınır mı sizce fiyatıda makul. Alınır derseniz alacağım ama içinden dp kablosu çıkıyor mu bilmiyorum.
Sizce yılbaşında indirim olur mu?
İndirim ayağına bir şeyler yaparlar ama bu kurla nasıl bir indirim olur bilemem.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-ips-led-monitor-um-qv2ee-p01-p-HBV00000Y1BOC bu monitör nasıldır? Alınır mı sizce fiyatı da makul. Alınır derseniz alacağım ama içinden DP kablosu çıkıyor mu bilmiyorum.

Benim monitor ihtiyacım olsa ve o kadar bütçem olsa LG alırdım. Çünkü 144 Hz 1ms Freesych HDR10 gibi birçok özellik var. Pişman etmez. Fakat Acer'da iyi duruyor. Benim şuan kullandığım monitör Acer renklerin canlılığı, koyu siyahlar, geniş renk gamı, HDR gibi özellikleri ile iyi bir paneli var. Linkini attığınız model tam bir F/P ürünü ve o fiyata alınabilir.

Son düzenleme:
Benim monitor ihtiyacım olsa ve o kadar bütçem olsa LG alırdım. Çünkü 144 Hz 1ms Freesych HDR10 gibi birçok özellik var. Pişman etmez. Fakat Acer'da iyi duruyor. Benim şuan kullandığım monitör Acer renklerin canlılığı, koyu siyahlar, geniş renk gamı, HDR gibi özellikleri ile iyi bir paneli var. Linkini attığınız model tam bir F/P ürünü ve o fiyata alınabilir.
Acerin hangi model monitörünü kullanıyorsunuz?

Acer Nitro VG280K 28" ve asıl kullanım amacım oyun olmadığı için 60 Hz yetiyor. Ben 3D modelleme ve render aldığım için renk doğruluğu daha yüksek bir monitör seçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı