İkea Adils 200 cm nasıldır?

Arigeo

Decapat
Merhaba, ikea adils almayı planlıyorum. Kullanan varsa sıkıntılarını yazabilir mi? Bir de masa yaptırmaya kalksam aynı boyutlarda marangoz kaça yapar.

İstanbul'dan bir tanıdık vardı mobilya yapıyordu içi karton olduğu için çabuk eskime yapar dedi ona bir masa yaptırdım ikea alex gibi 1000TL.

İstanbul'dan bir tanıdık vardı mobilya yapıyordu içi karton olduğu için çabuk eskime yapar dedi ona bir masa yaptırdım ikea alex gibi 1000TL.
ben de alex alıp ustune ahşap almayı düşünüyordum fakat alex 27 inc monitor için genişliği az olduğu için almaktan vazgeçmiştim 60 cm yetesiz. , siz masa dan memnun musunuz biz de yaptıralım eğer yapıyorlarsa 😁

Ben de alex alıp ustune ahşap almayı düşünüyordum fakat alex 27 inc monitör için genişliği az olduğu için almaktan vazgeçmiştim 60 cm yetesiz. Siz masadan memnun musunuz biz de yaptıralım eğer yapıyorlarsa 😁

Yani şöyle ben bir tane marangoz buldum akraba oldugu için para almadı ölçülarini aldı kurdu malzemesi 1250 tuttu ama şu anda daha da pahalanmiştır işciligiyle birlikte 2000'e yaparlar ama para önemli degil diyorsan çok sağlam oldu tavsiye ederim çekmeceleri kend8me gore yaptirdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı