Diğer IKEA Markus 3.299₺

websitesinde 110kg icin test edildi diyor, mahsuru yoksa boyunu ve kilonu yazabilir misin ?
ben 1.86 100kg civarindayim denedigim bazi koltuklar pek saglam gelmedigi icin almadim secretlab gibi firmalarda bir koltuk 400-500 euro para vermek istemiyorum, musait bir zamanda gidip ikeaya kendimde test edecegim.

websitesinde 110kg icin test edildi diyor, mahsuru yoksa boyunu ve kilonu yazabilir misin ?
ben 1.86 100kg civarindayim denedigim bazi koltuklar pek saglam gelmedigi icin almadim secretlab gibi firmalarda bir koltuk 400-500 euro para vermek istemiyorum, musait bir zamanda gidip ikeaya kendimde test edecegim.
Boy 1.82 kilo 85 hocam test etmenizi öneririm bende test edip almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 ay önce falan 3599’a almıştım, fiyatı cazip olmuş, paylaşım için teşekkürler.

Bunun bir üst modeli olarak satılan Jarvfjallet’i de denedim, Markus bana daha rahat gelince bunu aldım. Jarvfjallet’in kolçaklarındaki destekler ileri geri kayıyor ve herhangi bir kilit mekanizması yok, Ikea’da denediğim modeldeki destekler resmen yalama olmuştu, adeta konforu bozan bir şey olmuş. Markus’taki kol desteği ise sabit olduğu için durmadan öne arkaya hareket edip rahatsızlık vermiyor. Markus’u seçmemdeki en büyük sebeplerden biri bu olmuştu.

Bu arada 3300’ü pahalı bulan arkadaşlar ofis sandalyesi fiyatlarına bakıversinler. Bürotime’da bunun muadili modeller 7-8K’dan başlıyor. Nurus yine aynı şekilde. Uzay, Seduna ve bunun da altında fiyatları olan markaların modelleri ise bunun muadili değil, en basitinden 10 yıl garanti yok hiçbirinde.

Geri
Yukarı