IKEA markus alınır mı?

Bütçe
1600

246675

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar konuyu oyun koltuğu konusuna açtım fakat ofis koltuğu göremediğimden öyle yaptım.
Neyse konuya gelecek olursak, ben birazcık harcama yapacağım kendime. Koltuk ve kulaklık.
Kulaklık karar verdim ancak koltuk biraz sıkıntılı.
Koltuk olarak önce millberget düşünmüştüm ancak garantisi olmayıp beraberinde sorunların da olduğu öğrenince biraz soğudum.
Orta fiyatlı markus gördüm, 10 yıl garantili, arkası eğimli, yüksek sağlam kalitesi vs.
sizce alınır mı?

Not: Bilerek oyuncu koltuğu seçmedim çünkü beğenmiyorum.

Biraz daha ekleyip JARVFJALLET modeline bakabilirsin. Markustaki sabit olan bel ve sırt desteği bunda ayarlanabilir yapıda.

Ama gidip deneyebiliyorsan almadan önce gidip Alefjall modelini de denemeni öneririm. En rahatı o gelmişti bana daha pahalı maalesef.

Biraz daha ekleyip JARVFJALLET modeline bakabilirsin. Markustaki sabit olan bel ve sırt desteği bunda ayarlanabilir yapıda.

Ama gidip deneyebiliyorsan almadan önce gidip Alefjall modelini de denemeni öneririm. En rahatı o gelmişti bana daha pahalı maalesef.
Yok hocam Markus yeterli. Jarvfjallet için kolçak için birde para veremem.

Yok hocam Markus yeterli. Jarvfjallet için kolçak için birde para veremem.
Kolçaklı modeli Markus ile aynı fiyat görünüyor ama sen bilirsin tabiki.

Hocam Markus'un Vissle koyu gri daha ucuz. Ben kulaklık da alacağım. Aylık 180 TL ödeyeceğim taksitlerle zaten, daha çıkamam.

Hocam selamlar bende ilk önce markus sonra jarvfjallet arasında kalmıştım, sonra Zio Venom Fabric modeli gözüme takıldı ürünün linkini ekliyorum.

Kumaş bir oyuncu koltuğu mu dersiniz yoksa ikea dan jarvfjallet koltuğunu mu tavsiye edersiniz?

Hocam selamlar bende ilk önce markus sonra jarvfjallet arasında kalmıştım, sonra Zio Venom Fabric modeli gözüme takıldı ürünün linkini ekliyorum.

Kumaş bir oyuncu koltuğu mu dersiniz yoksa ikea dan jarvfjallet koltuğunu mu tavsiye edersiniz?
Hocam oyuncu koltuğu istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı