IKEA'nın Sanal Oyununda Kazanan 5 Şanslı Belli Oldu!

'Konu Dışı' bölümünde Recep Baltaş tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.559
  Yer:
  İstanbul
  “Hayatta Kalkmam” diyen Zeynep’i IKEA koltuğundan kaldırmayı deneyen IKEA - Hayatta Kalkmam sitesi ziyaretçileri arasında yapılan çekiliş sona erdi.


  Türkiye’de farklı mağazacılık anlayışı ile ses getiren IKEA mağazaları, yaratıcı iletişim çalışmaları ile de tüketicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor.. IKEA’nın 1 Aralık 2010 tarihinde başlattığı ‘’Hayatta Kalkmam’’ isimli sanal oyunu 31 Ocak’ta sona erdi.

  Katılımcılar oldukça interaktif olan bu yarışmada oynarken keyifli ve bir o kadar da şaşırtıcı farklı bir deneyim yaşadılar.

  IKEA - Hayatta Kalkmam adresine girerek Zeynep’i en sevdiği kanepeden kaldırmaya çalışan yarışmacılar arasında Milli Piyango İdaresi tarafından 3 Şubat günü çekiliş gerçekleştirildi.

  Çekiliş sonunda kazanan 5 kişiye Zeynep’in oturduğu KIVIK Teno 2’li kanepe hediye edildi.

  Katılan herkesin çekilişe hak kazandığı yarışmada, Milli Piyango tarafından yapılan çekiliş sonunda kazanan asil talihliler sırası ile İstanbul’dan Ahmet Oğuz Dereli,İzmir’den Müge Büber,Kocaeli’nden Songül Çayla, İstanbul’dan Osman Hosan ve Ankara’dan Hülya Kiper Gündoğan oldu.

  Yedek talihliler ise sırası ile İstanbul’dan Filiz Sözen,Bursa’dan Ufuk Toprak,Kocaeli’den Diyar Demir,İstanbul’dan Servet Küçükler,Balıkesir’den Hayati Tıravoğlu oldu.

  Çekiliş sonuçları IKEA Turkey - MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. internet sitesinde yayınlanmaktadır.
   

Sayfayı Paylaş