İki bilgisayar arasında internet paylaşmak mümkün mü?

AlbaySIMSEK

Hectopat
Yer
Ortaca, Muğla
Daha fazla  
Meslek
Chief Executive Officer
Merhaba,
Okulun bilişim işleri ile genelde ben ilgileniyorum. Bugün sorunsuz bir şekilde bilgisayarları formatladık fakat bir bilgisayar masaüstü ve kablosuz alıcısı yok.
Kütüphane bodrum katta olduğu için kablo çekmemiz pek mümkün değil. Diğer bilgisayarlardan Ethernet gibi bir kablo ile interneti paylaşabilmemiz mümkün mü?
O bilgisayara nasıl internet bağlayabiliriz? Önerileriniz nedir?

Merhaba,
Okulun bilişim işleri ile genelde ben ilgileniyorum. Bugün sorunsuz bir şekilde bilgisayarları formatladık fakat bir bilgisayar masaüstü ve kablosuz alıcısı yok.
Kütüphane bodrum katta olduğu için kablo çekmemiz pek mümkün değil. Diğer bilgisayarlardan Ethernet gibi bir kablo ile interneti paylaşabilmemiz mümkün mü?

Bir tane program vardı ismini hatırlamıyorum internet hızlandırıcı yazınca çıkıyordu throotle diye bir şeydi onunla yapılıyordu diye hatırlıyorum.

Merhaba,

Ethernet kablosu ile mümkün internette videoları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı