İki EVO 980 Pro arasında fark var mı?

MeMoFnB

Centipat
Daha fazla  
Iki ürünün arka tarafındaki yazılar farklı olduğu için bir sorayım dedim. Acelem yok, bir fark yoksa siparişi veriyorum.
Amazon olanın satıcısı yurt dışında tek fark o. Aceleniz yoksa Amazon'dan alın.
Iki ürünün arka tarafındaki yazılar farklı olduğu için bir sorayım dedim. Acelem yok, bir fark yoksa siparişi veriyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220705-223043_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220705-223043_Trendyol.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20220705-223102_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20220705-223102_Amazon Shopping.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 24
Fabrikalarda bir ürün ömür boyu aynı şekilde üretilmiyor. Zamanla tedarikçi değişebiliyor, ufak güncellemeler yapılabiliyor. Yazı faklarının sebebi bu olabilir, bunun yanında; iki ürün faklı fabrikada üretilmiş olabilir veya pazarlanan ülkenin gereksinimlerine göre yazılar değiştirilmiş olabilir.

Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise garantidir. Samsung bu ürün için 5 yıl garanti veriyor. Amazon'un garanti koşullarını incelemenizi tavsiye ederim.

Fabrikalarda bir ürün ömür boyu aynı şekilde üretilmiyor. Zamanla tedarikçi değişebiliyor, ufak güncellemeler yapılabiliyor. Yazı faklarının sebebi bu olabilir, bunun yanında; iki ürün faklı fabrikada üretilmiş olabilir veya pazarlanan ülkenin gereksinimlerine göre yazılar değiştirilmiş olabilir.

Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise garantidir. Samsung bu ürün için 5 yıl garanti veriyor. Amazon'un garanti koşullarını incelemenizi tavsiye ederim.
Amazon'la görüştüm 2 yıl garanti veriyorlar. Fakat Hepsiburada'da 2 yıl garantili görünüyor. Bir tek Samsung'un sitesinde 5 yıl garantili fakat orada da hem stokta yok hem de çok pahalı.

Samsung NVMe 980 Pro dahili katı hal sürücüsü SSD, 1 TB https://www.amazon.com.tr/dp/B08GS7...n_i_SD932RBZCH5JP01BJ9VN?_encoding=UTF8&psc=1

Arada bayağı bir fiyat farkı var.

Prime ile birlikte Amazon'dan alın 2-3 günde gelir.

Birde görseldeki stil ler ne anlama geliyor? Dahili ssd seçince fiyat artıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220706-112121_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20220706-112121_Amazon Shopping.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı