İki kardeş arasında 10 yaş çok mu fazla?

Fazla diyenleri anlamıyorum neye göre fazla? Abimle benim aramda 6 yaş, kardeşim ile benim aramda 9 yaş fark var. Abim ile kardeşim arasındaki yaş farkını tahmin etmişsinizdir. Anneme sorsanız çok rahat büyüdünüz diye söyler. Üç kardeşiz ve üçümüz de çok iyiyiz.

Eskiden aileler fazla çocuk yapardı ve en büyük ile en küçük arasında 20-25 yaş fark olanlar bile vardı. Buna göre bakınca bana da fazla yaş farkı yok gibi geliyor ama aralarında 3-5 yaş olanlara bakınca 10 yaş biraz fazla geliyor.

Aslında tabiki aradaki yaş farkına da fazla takılmamak lazım ama seninle aranda fazla yaş farkı olmayan kardeşin olunca da birlikte daha fazla şey yapabiliyorsunuz/daha rahat takılıyorsunuz.

Eskiden aileler fazla çocuk yapardı ve en büyük ile en küçük arasında 20-25 yaş fark olanlar bile vardı. Buna göre bakınca bana da fazla yaş farkı yok gibi geliyor ama aralarında 3-5 yaş olanlara bakınca 10 yaş biraz fazla geliyor.

aslında tabii ki aradaki yaş farkına da fazla takılmamak lazım ama seninle aranda fazla yaş farkı olmayan kardeşin olunca da birlikte daha fazla şey yapabiliyorsunuz/daha rahat takılıyorsunuz.

Evet ben abimle ikiz gibi gezdik büyüdük ama tabii ki abim olarak gördüm hep sadece durmadan beraberdik.
Bazı kişiler görüyorum abisi ile 10 yaş fark falan olduğu için fazla muhatap olmuyorlar birbirleri ile.
Benimle abim arası 7, benimle kardeşim arası 13, abim 98 doğumludur, benim yaşım kaçtır?

Sen 2005 lısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı