İki kişilik bilgisayara oyun kolu önerisi

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Kardeşim ve ben oynayabileceğim şekilde tek bilgisayara 2 tane oyun konsolu önerir misiniz? Kablolu veya Bluetooth fark etmez. Kaliteli ve küçük olmayan eli terletmeyecek titreşimli özellikli 2 tane konsol önerin. Bütçem toplam 500 TL.
Önerdiğiniz oyun konsol her sisteme uyar mı?

@Süleyman Yusuf

Son düzenleme:
PS3 kolu alabilirsiniz bence eğer Steam'den oynayacaksanız bir araştırmanızı öneririm. Haliyle orijinal PS3 kolu bulamazsınız. İnternetten 150 200 TL'ye PS3 kolu alabilirsiniz Sony yazsa bile çakma kollar. Ama dediğim gibi araştırıp alırsanız daha iyi olur. PS3 kolundan bende var bahsettiğim kollardan, gayet memnunum titreşimli ve işimi görüyor. (PS3'te kullanıyorum kolları)

PS3 kolu alabilirsiniz bence eğer Steam'den oynayacaksanız bir araştırmanızı öneririm. Haliyle orijinal PS3 kolu bulamazsınız. İnternetten 150 200 TL'ye PS3 kolu alabilirsiniz Sony yazsa bile çakma kollar. Ama dediğim gibi araştırıp alırsanız daha iyi olur. PS3 kolundan bende var bahsettiğim kollardan, gayet memnunum titreşimli ve işimi görüyor. (PS3'te kullanıyorum kolları)

PS3 kolları PC'ye uyumlu olurmuki? Sizin kullandığınız konsolun internette linki filan varsa atabilir misiniz?

Geri
Yukarı