İki tam kurulu disk aynı anda çalışır mı?

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
Soruyu açmak gerekirse şöyle, Sistemim sadece SSD ile çalışıyor fakat eskiden sadece HDD ile çalışıyordu. Anlayacağınız ikisinde de Windows 10 kuruluydu. Şimdi ikisini de beraber çalıştırmak istiyorum fakat HDD kullandığım zamanlar NVIDIA kullanıyordum ve şu an AMD kullanıyorum. İkisi de aynı anda çalıştığı zaman herhangi bir çakışma olur mu? Bu eski sürücülerden de kurtulmak istiyorum. Harddisk'im C ve D olarak ikiye bölünmüş vaziyette. Sadece C'yi format USB'si oluşturmadan biçimlendirmem mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.

HDD'yi formatlamanıza gerek yok. İnternetiniz varsa zaten HDD'de çalışan Windows, ilk açılışta AMD ekran kartının sürücüsünü yükleyecektir. İki farklı diskteki iki işletim sistemini kullanabilirsiniz. Sorunuzu tam anlayamadım, eğer aradığınız cevap bu değilse söyleyiniz.

HDD'yi formatlamanıza gerek yok. İnternetiniz varsa zaten HDD'de çalışan Windows, ilk açılışta AMD ekran kartının sürücüsünü yükleyecektir. İki farklı diskteki iki işletim sistemini kullanabilirsiniz. Sorunuzu tam anlayamadım, eğer aradığınız cevap bu değilse söyleyiniz.

Hocam aslında sorumun cevabını aldım. Ayriyeten C'yi formatlayıp D ile birleştirmeyi düşünmüştüm. Çünkü çok fazla gereksiz veri var ve iki disk te de misal veriyorum Epic Games kurulu olduğu için HDD de kurulu GTA V, SSD Boot edildiğinde çalışmıyor. USB hazırlamadan C'yi komple silip D ile birleştirmeyi düşünmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı