İkinci el AirPods Pro orijinal mi?

EfeSandal

Centipat
Merhaba, sahibinden.com'da gezinirken bu ürüne rastladım. Sahibinden'in param güvende uygulaması açık. Sizce orijinal mi? Almadan önce neleri sormalıyım?

Ürün :

woitx

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Hocam 400TL yazıyor. Acil falan değil bu. Bildiğin dolandırıcılık sakın almayın. Büyük ihtimal orijinal kutusunda çakma var.

KS
EfeSandal

EfeSandal

Centipat
Bir de bu Apple Watch var. Bunla ilgili de bilgi verirseniz sevinirim.

Ürün:
Hocam 400TL yazıyor. Acil falan değil bu. Bildiğin dolandırıcılık sakın almayın. Büyük ihtimal orijinal kutusunda çakma var.
kafamı karıştıran nokta o oldu hocam.

Legolas00

Zeptopat
Merhaba, sahibinden.com'da gezinirken bu ürüne rastladım. Sahibinden'in param güvende uygulaması açık. Sizce orijinal mi? Almadan önce neleri sormalıyım?

Ürün:

Kutu köşelerine dikkatli bakın ürün kesinlike replika yıllarca Apple kutularında büyüdüm aynı AirPods'dan babamında var. Sahte bu.

methz

Decipat
Yer
Ascent
KS
EfeSandal

EfeSandal

Centipat
Apple Watch'i kastediyorsunuz sanırım. Oda var bende. Piyasada onu kolay kolay düzgün çakmasını göremezsiniz.
Apple Watch iPhone varsa acayip işe yarıyor 3.nesilden itabaren kesinlikle tavsiye ederim telefonunuzda iPhone7 ve üstü ise alabilirsiniz.
Hocam Apple Watch'i elinize alip baktiginizda kendiniz anlarsiniz. Cakmalari var ama hicbiri orjinali gibi degil.
Teşekkürler Hocalarım.

Yukarı