İkinci el aldığım iPhone donuyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Bugün 2. el iPhone aldım. Pil servis yazıyordu buna rağmen aldım fakat sorun şu ki telefon artık pilden kaynaklımı nedir donup duruyor "qazx" harfleri bir basmıyor. Ne yapacağım ben ya?
Pili değiştirsem durum düzelir mi?
Değiştirecek durumumda yok şu an çok büyük bir bataklıkta batmaktayım.
Allah'ım sen yardım et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 2. el iPhone aldım. Pil servis yazıyordu buna rağmen aldım fakat sorun şu ki telefon artık pilden kaynaklımı nedir donup duruyor "qazx" harfleri bir basmıyor. Ne yapacağım ben ya?
Allah'ım sen yardım et.

Aldığınız yere götürün geri verin hocam.

Pilden kaynaklı olması da mümkün üzerindeki panelin sorunlu olması da mümkün bunu tam olarak bilmemiz için pili test etmemiz gerekir maalesef, imkanınız varsa iade edin yoksa tamir yollarına yönelmeniz gerekecek.

Allah'ım sen yardım et.
Hocam iade etmeyi deneyin.

Allah'ım sen yardım et.

Mecbur iade etmeyi deneyeceksiniz hocam.

Oradan aldıgınıza dair belge vs var mı hiç test yaptınız mı direk telefon alıyorum deyip aldınız mı adam çıkıp diyebilir ben teslim ederken böyle sorunlar yoktu.
6 ay garanti verdi garanti kağıdı var küçük bir şey valla onların elindeydi hep ben alıp çıktım

Gidin konuşun yapacak bir şey yok düzeltip verim derse kabul etmemeye çalışın sorunları bitmez ayda bir uğrar durursunuz. İade etmeyi istedigini söyle ısrarla.
Siyah ile beyaz arasında kaldım beyazı aldım keşke siyahı alsaydım belki o sorunsuzdu. şimdi bu gece uyuyamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı