Apple Watch 2 alınır mı?

Hiimhere

Hectopat
Android'den iOS ekosistemine gecmek istiyorum. Xiaomi Redmi Note 8 telefonumdan iPhone 6S Plus'a gececegim ve akilli saatimi de degistirmek istiyorum.

Su an Samsung Watch Active 2 kullanıyorum ama telefonumla arasindaki baglanti sürekli kopuyor ve bu cok sinir bozucu, bu yüzden ikinci el Apple Watch 2 almayi düsünuyorum. En azindan iPhone 6S Plus'la stabil calisir.

Bu arada sadece yaza kadar böyle, yaz geldigi zaman iPhone X ve üstüne gececegim ve saati de yükseltirim o zaman. Sizce 5-6 aylik bir süre icin almali miyim? Daha yüksek Apple Watchlar söylemeyin! Bütçe: 1000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz, en az Series 5 almanızı tavsiye ederim. İkinci el modellerinden bulabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz ios 15 sürümüne sahip olmalı, dolayısı ile eşleştirmede problem yaşarsınız.

Apple watch SE aşağısı alınmaz. SE, 4 kovalayabilirsiniz ama bence apple watch alınacaksa. F/P olarak SE, üst segment olarakta 7 alınmalı.

Android'den iOS ekosistemine gecmek istiyorum. Xiaomi Redmi Note 8 telefonumdan iPhone 6S Plus'a gececegim ve akilli saatimi de degistirmek istiyorum.

Su an Samsung Watch active 2 kullanıyorum ama telefonumla arasindaki baglanti sürekli kopuyor ve bu cok sinir bozucu, bu yüzden ikinci el Apple Watch 2 almayi düsünuyorum. En azindan iPhone 6S Plus'la stabil calisir.

Bu arada sadece yaza kadar böyle, yaz geldigi zaman iPhone X ve üstüne gececegim ve saati de yükseltirim o zaman. Sizce 5-6 aylik bir süre icin almali miyim? Daha yüksek Apple Watch'lar söylemeyin! Bütçe: 1000 TL.

Şimdi size Apple Watch 3 alın diyeceğim ama bütçeniz 1000 lira. Apple Watch 2 alacağınıza derim ki paranızı biraz daha biriktirin. Almışken de daha iyisini alın. Apple Watch series 3 alın derim.

Su an Samsung Watch active 2 kullanıyorum ama telefonumla arasindaki baglanti sürekli kopuyor ve bu cok sinir bozucu, bu yüzden ikinci el Apple Watch 2 almayi düsünuyorum. En azindan iPhone 6S Plus'la stabil calisir.

Bu arada sadece yaza kadar böyle, yaz geldigi zaman iPhone X ve üstüne gececegim ve saati de yükseltirim o zaman. Sizce 5-6 aylik bir süre icin almali miyim? Daha yüksek Apple Watch'lar söylemeyin! Bütçe: 1000 TL.

Hocam 6S Plus ömrü dolmak üzere Series 2 ömrü zaten doldu bence sırf iOS geçmek için kötü şeyler almayın.

Geri
Yukarı