İkinci el bass gitar

Shield33

Decapat
Merhaba. Bass gitara baslayasim var. Giris seviyesi bir şey olsa yeter simdilik zaten sadece evd calisacagim. Ama ikinci el fiyatları nasıl bilmiyorum. Daha doğrusu nasil bir bass gitar bakacağımı bilmiyorum. Bir arkadasim onceden cok iyi bassist olmasina ragmen ikinci el 350 liraya resimdeki gitarı almıştı. Markasini sorsam o bile bilmez ama sesi tatmin ediyordu. Sıkıntısızdı. Boyle bir şey bakiyorum. Hangi ozelliklere bakacagimi bilmiyorum. İkinci el piyasasi iyi olan ve manyetiği sorun cikarmayacak bir şey olsa yeter. Hangi ozelliklere bakılır, marka ne derece onemli?

Dosya Ekleri

• IMG_20200922_172630.jpg
    IMG_20200922_172630.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 64
Marka tabii ki önemli ama bütçe yetmiyorsa da yapacak bir şey yok. Bas gitarlar hakkında çok bilgili değilim ama bütçenizi söylerseniz birkaç öneri yapabilirim.

Marka tabii ki önemli ama bütçe yetmiyorsa da yapacak bir şey yok. Bas gitarlar hakkında çok bilgili değilim ama bütçenizi söylerseniz birkaç öneri yapabilirim.

Butce olarak 600e kadar zorlayabilirim. Manyetigi sıkıntı cikarmayan ikinci el piyasasi iyi olan bi marka model olsa yeter. Aktif bass ve pasif bass diye ikiye ayriliyodu sanırım. Onu da bilmiyorum acikcasi benim icin simdilik tok bi sesi olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı