İkinci el bölümünde gereksiz yere emoji atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ciusance

Hectopat
Makaleler
4
Bu duruma artık bir çare bulunmalı, ilanı baltalamaktan başka bir şey değil emojiler.

Resimde de görüyorsunuz, satış konumda gereksiz yere hahaha atılıyor. Arkadaşlara neden attıklarını sorduğumda ise görmezden geliyorlar, bu tipler ya siteden yasaklanmalı ya da ikinci el satış konularında emoji bölümü kaldırılmalı.

@Dünyayı Godlar Yönetsin
@aegeanfisk
@Insomnia2
@leanbeefpatty

Bekleniyorsunuz. ☺️

Screenshot_2021-06-13-11-28-22-88.jpg

Screenshot_2021-06-13-11-28-38-27.jpg

Son düzenleme:
Bu duruma artık bir çare bulunmalı, ilanı baltalamaktan başka bir şey değil emojiler.

Resimde de görüyorsunuz, satış konumda gereksiz yere hahaha atılıyor. Arkadaşlara neden attıklarını sorduğumda ise görmezden geliyorlar, bu tipler ya siteden yasaklanmalı ya da ikinci el satış konularında emoji bölümü kaldırılmalı.

Eki Görüntüle 1066455
Eki Görüntüle 1066457

Ben emojiyi öylesine atmıştım. Sonra zaten ceza yedim. Normalde Kaç TL bu arada?

Eki Görüntüle 1066455
Eki Görüntüle 1066457
Saçma bir fiyatsa atılıyor sanırım.

Bu duruma artık bir çare bulunmalı
Kaldırılması yerine bu tarz şeyler yapanları raporlama seçeneği gelebilir (var mı bilmiyorum). 3 Gün yazı yazma yasağı yerse bir daha yapmazlar bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı