İkinci el bölümünde gereksiz yere emoji atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hah' şöyle, bilmedigin seylere karışma bir daha.
Fiyatına baktım fakat bulamadım.
ValveAdalet garip biri, incelemede açtığım konuya da emoji atmış. Amacı nedir acaba...
Emojileri seven biriyim.
Profiline baktığımda GeForce NOW konularında bir çok yorumun bulunuyor. Yani aylık fiyattan baz alıp yıllık fiyatı hesaplayabilirdin? 🤔 Neyse yaşın daha küçük öğrenirsin büyüyünce.
Tamam dayı 😃
Emojiyi kaldırır mısın?
Bir emojiye neden bu kadar taktınız anlamadım?
Dikkat çekmek olabilir. Bilirsiniz, ufak çocuklar dikkat çekebilmek için her şeyi yaparlar.
Aynen bildin.
ValveAdalet garip biri, incelemede açtığım konuya da emoji atmış. Amacı nedir acaba...
Öylesine atıyorum. Zaten ceza yedim.

Alıcı dışında ilana yorum yapmamız pek olası değil. Raporlarsanız direk ceza alıyoruz. Biz yani kullanıcılar onun yerine emojilerle ilan ile ilgili fikrimizi belirtiyoruz. Attığımız emojinin ilanınızı baltaladığını düşünüyorsanız, sizde bir sorun vardır bence. Oraya yorum yapsak ilanla ilgili inanın 1 saate kalmaz cezayı alırız. Kimsenin ceza almak istediğini de sanmam. Yani bazı şeyler olduğu gibi kalmalı. Gereksiz emoji atanlar her zaman olacak, maalesef. :)

İkinci el bölümüne ilk başta ikinci el Technopat kullanmadan önce okuyunuz diye bir konu var. Okuduğunuz zaman orada göreceksiniz alıcı dışında mesaj atan kişiler 1 ay ceza alıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı