Alıcı İkinci el DDR3 anakart

• Konuyu başlatan Üye 247830
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 702
Ü

Üye 247830

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Özellikle ASUS H97M-E Anakart tercihim.
4x4DDR3 16 GB RAM
i74790K işlemci ile kullanacağım.
Alternatif tekliflerinizi değerlendirebilirim. Şu an fiyat aralığı belirtemiyorum elinde Anakart bulunup, satmayı düşünenler varsa görüşebiliriz.

Konuyu alıcı yapın hocam.

Alıcı ne demek ben bilmiyorum. Başlıkta, "Satıcı" yazıyor. Böyle bir şey de seçmemiştim. Ayrıca başlığım da değiştirilmiş. Üyeye ait içeriğin, üyenin onayı alınmaksızın düzenlenmesi veya değiştirilmesi hukuki değil. Umarım bu konuda yöneticilerin mantıklı bir açıklaması vardır. Aynı şeyi daha önce de yapmışlardı.

Alıcı ne demek ben bilmiyorum. Başlıkta, "Satıcı" yazıyor. Böyle bir şey de seçmemiştim. Ayrıca başlığım da değiştirilmiş. Üyeye ait içeriğin, üyenin onayı alınmaksızın düzenlenmesi veya değiştirilmesi hukuki değil. Umarım bu konuda yöneticilerin mantıklı bir açıklaması vardır. Aynı şeyi daha önce de yapmışlardı.
Onu konuyu açarken siz seçiyorsunuz, gözünüzden kaçmış. Anakartı siz almak istiyorsunuz sanırım, o zaman alıcı olarak işaretlemeniz lazım.

Merhaba arkadaşlar. Özellikle ASUS H97M-E Anakart tercihim.
4x4DDR3 16 GB RAM
i74790K işlemci ile kullanacağım.
Alternatif tekliflerinizi değerlendirebilirim. Şu an fiyat aralığı belirtemiyorum elinde Anakart bulunup, satmayı düşünenler varsa görüşebiliriz.
Rapor edip bildirirseniz, moderatörler düzelteceklerdir.

Bu arada ASUS H97M-E anakart var elimde hazır kullandığım. Satmak konusunda kararsızım ama teklifinize göre düşünebilirim.

Bu arada ASUS H97M-E anakart var elimde hazır kullandığım. Satmak konusunda kararsızım ama teklifinize göre düşünebilirim.

Piyasada ki ortalama değeri civarında bir bütçe düşünüyorum. Satmaya karar verirseniz düşündüğünüz fiyat üzerinden görüşebiliriz. Benim bütçeme de uyarsa alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı