İkinci el ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan TRgt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B

TRgt

Kilopat
Daha fazla  
Kendi ekran kartım olan GTX 760 bozulmuş durumda. İkinci el düşük bütçeli hangi ekran kartlarını önerirsiniz? Anakartım ASUS M5A97 EVO. İşlemcim ise AMD FX-6350.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir acaba? Elinizden geldiğince 2. el ekran kartı almayın. Özellikle AMD'nin RX serisi. Madencilik yapılıyordu bir aralar deli gibi.

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir acaba? Elinizden geldiğince 2. el ekran kartı almayın. Özellikle AMD'nin RX serisi. Madencilik yapılıyordu bir aralar deli gibi.
Evet 2.el ekran kartı sıkıntılı olabilir ama bütçem gereği öyle almam gerekiyor.
Onu da gerekli testleri yaptırdiktan sonra almak gerekir. 600 Tl civarı felan bakıyorum.

Madencilik testlere direkt olarak yansımaz. Hani, performansta düşüş olur ama abartı olmaz. Asıl darbeyi bileşenlere vurur, kartın ömrü kısalır. Ama 2. el illa alacağım diyorsanız;

En ucuzlarından. GTX 1050 Ti bile 650 TL. Zaten daha da ucuza alırsanız, kart elinizde kalır.

Madencilik testlere direkt olarak yansımaz. Hani, performansta düşüş olur ama abartı olmaz. Asıl darbeyi bileşenlere vurur, kartın ömrü kısalır. Ama 2. el illa alacağım diyorsanız;
En ucuzlarından. GTX 1050 Ti bile 650 TL. Zaten daha da ucuza alırsanız, kart elinizde kalır.
Eski ekran kartım Asus Gtx760 nasıl olur sizce? 500Tl civarında
Eski ekran kartım Asus Gtx760 nasıl olur sizce? 500Tl civarında
Onlar da eski model artık ömrü bitmiştir anca kullanılmamış bulmam lazım 😂

Yapar. Şöyle söyleyeyim, neredeyse 760 seviyesindeki kartlar dışında her kartta darboğaz olur. Çünkü Bulldozer mimarisi çıkar çıkmaz öldü. Sistemi en kısa sürede güncellemelisiniz. Darboğaz olacağından, GTX 760 ya da 780 tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı