İkinci el ekran kartı satarken dikkat edilmesi gerekenler

Param güvende alıcıyı koruyor diye okumuştum. Yani diyelim adam bunu aldi elindeki başka kartı koyup iade etti. O zaman elimdeki karttan da olurum. Ben dedim buradan tanış varsa ona vereyim tanıdığı yokmuş. Seri numarası falan bakayim onlari hep fotoğraflarını alayim. İlk defa il dışına satış yapacağım. O yüzden biraz tereddütteyim acaba satmasam mı diye. Aynı ebatta kutu bulamazsam pat pata sarıp gönderirim.

Param güvende alıcıyı koruyor diye okumuştum. Yani diyelim adam bunu aldi elindeki başka kartı koyup iade etti. O zaman elimdeki karttanda olurum. Ben dedim buradan tanış varsa ona vereyim tanıdığı yokmuş. Seri numarası falan bakayim onlari hep fotoğraflarını alayim. İlk defa il dışına satış yapacağım. O yüzden biraz tereddütteyim acaba satmasam mı diye. Aynı ebatta kutu bulamazsam pat pata sarıp gönderirim.
Şehir içi bulamadınız mı ? Hangi kartı satıyorsunuz ?

Param güvende alıcıyı koruyor diye okumuştum. Yani diyelim adam bunu aldi elindeki başka kartı koyup iade etti. O zaman elimdeki karttan da olurum. Ben dedim buradan tanış varsa ona vereyim tanıdığı yokmuş. Seri numarası falan bakayim onlari hep fotoğraflarını alayim. İlk defa il dışına satış yapacağım. O yüzden biraz tereddütteyim acaba satmasam mı diye. Aynı ebatta kutu bulamazsam pat pata sarıp gönderirim.
Bu riskten dolayı kullanmamak lazım zaten. İyi yapmışsınız.

Geri
Yukarı