İkinci El Gigabyte Aorus RX 570 4G alınır mı?

Bütçe
2200
Yarım saat sürer hepi topu bir kahve içer sohbet edersiniz :D
Aynen hocam arkadaş a katılıyorum.Yani yarım saat sürsün birşey olmaz sonuçta sizin de çöpe atacak paranız yok.Ben pc alacak birinin gidip akşama kadar internet kafe gibi adamın evinde bilgisayar oynadığını gördüm sizin ki birşey değil.
Tamam bakalım dediğinizi yapacağım, teşekkürler. İnşallah amazon.tr iadeyi kabul ederse tabii ki. Sıkıntı çıkartmayacaklarını düşünüyorum ama bizdeki şans farklı biraz 😃

Bir de bu konulardan farklı bir sıkıntım var, güç kaynağım 3 sene önce alınmış, yüksek ihtimal 80+ olmayan frisby marka 650W bir güç kaynağı. 80+ olmaması ve dandik bir marka olmasından dolayı en fazla 450-500W arası güç üreteceğini düşünürsek imzadaki sisteme RX 570 eklendiğinde yeterli olur mu? Sürekli değiştireceğim diyorum fakat bir türlü denk gelmedi 😃

Hocam ilk başta 650w bir güç kaynağı 650w bir güç üretir.80+ sertifkası güvenlik ile ilgili.Hani akım değişeknliğinde fln güvenlik sağlıyor gibi düşünebilirsiniz.650w da taşır muhtemelen rahat şekilde.

Benim 400W var 1050 Ti 4 GB da gayet iyi çalışıyor.

Hocam ilk başta 650w bir güç kaynağı 650w bir güç üretir.80+ sertifkası güvenlik ile ilgili.Hani akım değişeknliğinde fln güvenlik sağlıyor gibi düşünebilirsiniz.650w da taşır muhtemelen rahat şekilde.

Benim 400W var 1050 Ti 4 GB da gayet iyi çalışıyor.
Tamamdır hocam teşekkürler bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı