İkinci El HDD Alınır mı?

Bu arada o PC'yi alarak sağlam kazık yemişsiniz, geçmiş olsun çok daha iyisi alınırdı o paraya.

Bir kere o hatayı yapmıştım. Aldığım harddiskle birlikte kendi kullandığım harddisk ve içindeki film, oyun, arşiv yani neyim var neyim yok yanmıştı. Benim harddisk te samsungun bi modeli olduğundan hiçbir yerde kurtarmak için kartını bulamadım. Kaç yıl geçti hala üzülürüm. Hatta bi arkadaştan almıştım. Güvenilirdi yani birde.

Bu arada o PC'yi alarak sağlam kazık yemişsiniz, geçmiş olsun çok daha iyisi alınırdı o paraya.

Toplayabilir misin rica etsem 3.100₺'ye dostum? Adam sistemini almış mutlu mutlu yaşarken HDD tavsiyesi için foruma konu açıyor, gelmişsin adamın aklında kaygı bırakıyorsun.

2. el HDD alınmaz. Zaten HDD ömrü olan ve bozulmaya meraklı bir PC parçası.
Performans olarak şu PC daha iyi sanki. İçinde HDD var ayrıca. Sen sadece SSD alırsın daha uyguna gelir fiyat olarak.
Hocam adamın elinde PC varmış zaten.

Toplayabilir misin rica etsem 3.100₺'ye dostum? Adam sistemini almış mutlu mutlu yaşarken HDD tavsiyesi için foruma konu açıyor, gelmişsin adamın aklında kaygı bırakıyorsun.
Ekran kartı RX570 yapılıp anakart da Gigabyte B450M S2H yapılırsa 3173 TL tutuyor, SSD de 240 GB yapılırsa daha da düşüyor fiyat. İyi günler.
Veya SSD'yi 240 GB yap 3200 TL: v3.5 Killer AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı