İkinci El HDD Alınır mı?

Toplayabilir misin rica etsem 3.100₺'ye dostum? Adam sistemini almış mutlu mutlu yaşarken HDD tavsiyesi için foruma konu açıyor, gelmişsin adamın aklında kaygı bırakıyorsun.
Şundan monitörü çıkarırsanız 3000 TL:

Şu 2800 TL:

3200 TL:

3500 TL:
Ekran kartı RX570 yapılıp anakart da Gigabyte B450M S2H yapılırsa 3173 TL tutuyor, SSD de 240 GB yapılırsa daha da düşüyor fiyat. İyi günler.
Bu saatten sonra o alınmaz. Üstteki attıklarım daha mantıklı, özellikle 1. sıradaki. En alta da sizin attığınızı koymuşum ancak ne kadar geniş yelpaze olduğunu göstermek için koydum. En mantıklısı 3000 TL olan.

Son düzenleme:
Ekran kartı RX570 yapılıp anakart da Gigabyte B450M S2H yapılırsa 3173 TL tutuyor, SSD de 240 GB yapılırsa daha da düşüyor fiyat. İyi günler.
Veya SSD'yi 240 GB yap 3200 TL: v3.5 Killer AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC

Aralarında 5-10FPS fark var GPU olarak, İşlemci olarak i3 yer o 1600'ü. Ek olarak adam sistemi satın aldığında böyle kampanyalar varsa niye onları almasın? Mantıklı, değil mi? İyi forumlar.
Şundan monitörü çıkarırsanız 3000 TL:

Şu 2800 TL:

3200 TL:

3500 TL:

Bu saatten sonra o alınmaz. Üstteki attıklarım daha mantıklı, özellikle 1. sıradaki. En alta da sizin attığınızı koymuşum ancak ne kadar geniş yelpaze olduğunu göstermek için koydum. En mantıklısı 3000 TL olan.

Hocam adam sistemi alırken bu kampanyalar olmamış olabilir, niye zararına bilerek alsın? Adamı niye kötü hissetirmeye çalışıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı