İkinci el iPhone 11 alırken neye dikkat edilmeli?

RepoxK

Picopat
Kek günü
Daha fazla  
Telefonum Samsung Galaxy Note 10 Plus 256 GB'ı 9000TL'ye satıp üstüne bin lira civarı ekleyip iPhone 11 alacağım. Sizce nelere dikkat etmeliyim? Evet iPhone almak istiyorum.

Almamaya. QHD+ ve dynamic AMOLED ekrandan IPS panel, HD+ ekranlı bir telefona geçilmez. Gözünüz alışmaz.

Dandik Android'den çok sıkıldım görgüsüz ortadoğulular gibi Apple almaya karar verdim.

Bu arkadaşa katılıyorum. Gözünüz alışmayabilir. Ben de AMOLED ekranlı telefondan IPS LCD olan telefona geçmiştim. Gözüm hiç alışmadı hatta rahatsızdım. Gittim OLED olan bir telefon aldım :)

Hocam ne yapayım be para mı var gözünü seveyim yoksa gider 14 alırım benimki de heves işte naparsın Türk genci nefes almaya çalışıyor.

iPhone 11 çok mu düzgün? Daha da dandik. En azından 11 Pro almaya çalış ama o da dandik.

Hocam yanlış anlama bilgin benden fazladır fakat sen de mi şu Android'de 12 GB RAM var Apple gereksiz tayfadasın arkadaşımda 11 var çok güzel gözüktü gözüme.

Hocam yanlış anlama bilgin benden fazladır fakat sen de mi şu Android'de 12 GB RAM var Apple gereksiz tayfadasın arkadaşımda 11 var çok güzel gözüktü gözüme.

Ya bir de ne bileyim ben daha Apple adamıymışım gibi hissediyorum dediklerim inanılmaz subjektif ve dangalakça gelebilir farkındayım ama almak istiyorum neden bilmiyorum Apple büyüsü sanırım.

iPhone 11 çok mu düzgün? Daha da dandik. En azından 11 Pro almaya çalış ama o da dandik.

Yani mesela alaksız ama 2 sene önceye kadar Apple'ın para israfı olduğunu 3200'e aldığım Redmi Note 9 Pro'yu almanın daha mantıklı olduğunu düşünen biriydim yazılım sorunları, yavaşlaması ve çirkin bir telefon olması fikrimi değişti.

Ya bir de ne bileyim ben daha Apple adamıymışım gibi hissediyorum dediklerim inanılmaz subjektif ve dangalakça gelebilir farkındayım ama almak istiyorum neden bilmiyorum Apple büyüsü sanırım.

Yani mesela alaksız ama 2 sene önceye kadar Apple'ın para israfı olduğunu 3200'e aldığım Redmi Note 9 Pro'yu almanın daha mantıklı olduğunu düşünen biriydim yazılım sorunları, yavaşlaması ve çirkin bir telefon olması fikrimi değişti.
Çok istiyorsan alabilirsin. O kadar kötü değil. Hem de hevesinizi alırsınız.

Geri
Yukarı