İkinci el iPhone 7 Plus alınır mı?

Tahminen 2500-3000TL fiyatı vardır. Ve o paraya sana tavsiyem Xiaomi Note 8 Pro olur. İlla İOS olmalı dersen iPhone kullanan arkadaşlar daha iyi cevaplar verecektir. Şimdiden hayırlı olsun.

İkinci el iPhone alımı çok önermediğim bir şey. Belki en çok alınıp satılan ikinci el telefonlar iPhone'dur fakat genelde satmak isteyenler telefonda bir sıkıntı olduğu için satıyor. O yüzden detaylı bir şekilde incelerim derseniz alınır.

Fiyat nedir, telefonu ne amaçla kullanacaksınız, öncesinde de mi iPhone kullanıyordunuz?

Ben Azerbaycan'da oturuyorum. Burada fiyatlar biraz daha ucuz. Temiz iPhone 7 Plus 32 GB 2100 TL'ye buldum almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Azerbaycan'da oturuyorum. Burada fiyatlar biraz daha ucuz. Temiz iPhone 7 Plus 32 GB 2100 TL'ye buldum almak istiyorum.
Temiz olduğundan eminseniz alabilirsiniz. Alırken kutu üzerindeki ve telefondaki İMEİ'lerin birbiriyle uyumlu olduğundan emin olun. Ardından siyah ve beyaz ekran üzerinde pixelleri kontrol edin. Pil ömrünü imkanınız var ise 30 dakika falan test edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı