İkinci el IPhone X alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Son günlerde bu olayı araştırıyorum ama kafama takılan bir kaç şey var, onları soracağım:

1) Kutu, kutu içeriği ve fatura önemli mi? Faturayı şu yüzden soruyorum: Muhtemelen hiç Apple Store'a gidip sorun çözmeyeceğim. ICloud ile ilgili bir sorunum da olacağını sanmıyorum. Satış sözleşmesi yaptıktan sonra böyle durumda fatura, kutu yine de aramalı mıyım?

2) Cihazda değişen parçaların (örneğin batarya, ekran) orijinal olup olmadığını IOS üzerinden kontrol edebiliyor muyum, sadece içini açarak veya programla mı öğrenebiliyorum?

3) Pasaport kayıtlı Yurtdışı cihazlarında iki yılın ardından sanırım direkt sorunsuz kullanılmaya devam ediyormuş sanırım, bunun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Dostlar merhaba. Son günlerde bu olayı araştırıyorum ama kafama takılan birkaç şey var, onları soracağım:

1) kutu, kutu içeriği ve fatura önemli mi? Faturayı şu yüzden soruyorum: Muhtemelen hiç Apple Store'a gidip sorun çözmeyeceğim. iCloud ile ilgili bir sorunum da olacağını sanmıyorum. Satış sözleşmesi yaptıktan sonra böyle durumda fatura, kutu yine de aramalı mıyım?

2) cihazda değişen parçaların (örneğin batarya, ekran) orijinal olup olmadığını iOS üzerinden kontrol edebiliyor muyum, sadece içini açarak veya programla mı öğrenebiliyorum?

3) pasaport kayıtlı yurt dışı cihazlarında iki yılın ardından sanırım direkt sorunsuz kullanılmaya devam ediyormuş sanırım, bunun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam X almanı tavsiye etmem. Kronik sorunları olan bir cihaz olduğu için mağdur olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı