İkinci el kart alırken dolandırılmamak için neye dikkat edilmeli?

Güvenli e-ticaret sistemini kullanabilirsin.

Şahsen adam parayı almadan kargolayacağını sanmıyorum. Ben yüz yüze görüşmeden yanayım her zaman fakat GET ilanı açtırarak alabilirsin.

Sahibinden üzerinden alıyorsanız GET açmasını isteyin.

Sahibinden üzerinden GET ilan açmasını isteyin o şekilde alın.

Ancak o paraya RX460 gibi bir kart var onlara bakın derim RX550 almaktansa.

GET üzerinden dolandırılma ihtimali varmış satıcının öyle okumuştum. Alıcı ürünü beğenmedim diyerek kutunun içine sahte bir ürün koyuyor bu şekilde dolandırılabiliyormuş. Ayriyeten komisyon olayı var onu kabul edeceğini sanmıyorum satıcının.

GET üzerinden dolandırılma ihtimali varmış satıcının öyle okumuştum. Alıcı ürünü beğenmedim diyerek kutunun içine sahte bir ürün koyuyor bu şekilde dolandırılabiliyormuş. Ayriyeten komisyon olayı var onu kabul edeceğini sanmıyorum satıcının.

Sen dolandırıcı olmadığına göre. :D
adama güvence sağlayabilirsen GET açtır öyle al.

Farkı ne? RX 460 daha mı iyi?

Arada bulunan oyuna göre 10 FPS bir fark ile RX 460 550'ye göre daha performaslıdır.

25 alacağına 32 31 35 gibi değerler alabilirsin örnek olarak.

Sen dolandırıcı olmadığına göre. :D
adama güvence sağlayabilirsen GET açtır öyle al.

Arada bulunan oyuna göre 10 FPS bir fark ile RX 460 550'ye göre daha performaslıdır.

25 alacağına 32 31 35 gibi değerler alabilirsin örnek olarak.

Sahibindene baktığımda RX 460 bulamadım açıkcası. Sadece LoL oynayan biriyim yayın vs. açacağım. O yüzden RX 550 bana gayet yeteceğini düşünüyorum. Ayriyeten garanti, faturası vs. olması ve ürünün 1 kere kullanılmış olması da avantaj. Ekran kartı piyasası düzelince satıp daha üst seviye bir karta geçmek amacım.

Yani en fazla GeT ilan kullanabilirsin ama o da ne kadar güvenli şüpheli sonuçta. O yüzden ikinci el biraz riskli maalesef. Eğer satıcı kişi ile görüşmeniz tatmin ediciyse şansınızı deneyebilirsiniz.

Sahibindene baktığımda RX 460 bulamadım açıkcası. Sadece LoL oynayan biriyim yayın vs. açacağım. O yüzden RX 550 bana gayet yeteceğini düşünüyorum. Ayriyeten garanti, faturası vs. olması ve ürünün 1 kere kullanılmış olması da avantaj. Ekran kartı piyasası düzelince satıp daha üst seviye bir karta geçmek amacım.

Tek sarı siteye bağlı kalak olmaz, Letgo dolap gibi diğer satış ste ve uygulamalarına da göz gezdirebilirsiniz.

Dolap aynı şekilde sadece GET ile aynı sistem gibi çalışıyor diye biliyorum. Alıyorsunuz onayladığınızda para havuzdan satıcıya geçiyor.

Benim gibi GittiGidiyor üzerinden de satışa koyabilir.

Geri
Yukarı