İkinci el maksimum 800 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
800
Buyurun GTX750 Ti.
Bu fiyat bandında alabileceğiniz en mantıklı kart. 1200 1300'lere çıkcaksanız RX460 alabilirsiniz.

600 TL civarı GTX 460 alabilirsin. GT 1030 gücünde bir ekran kartı.

Yaklaşık 10-11 senelik bir kart. Aldığı gibi elinde kalacaktır veya 1 ay içinde gördüğü işlemlerden dolayı çöp olacaktır.

Fiyatın son sınırı bu şu kadar arttırırsan bu kadar arttırırsan demezseniz sevinirim...

Oynayacağım oyunlarda 60 FPS alsa yeter:

CS:GO
Valorant.
FIFA 22.
Apex Legends.
(sanırsam bu civarlarda Apex'i 60 FPS oynayabilen bir kart yok ama yine de yazayım)
PUBG Mobile.

Bence bütçeyi biraz daha arttırmaya çalışırsanız daha iyi bir ekran kartı sahibi olabilirsiniz. Bu ekran kartını buldum sizin bütçenize de uygun. NVIDIA GEFORCE 9800 GTX | sahibinden.com

Buyurun GTX750 Ti.
Bu fiyat bandında alabileceğiniz en mantıklı kart. 1200 1300'lere çıkcaksanız RX460 alabilirsiniz.

Yaklaşık 10-11 senelik bir kart. Aldığı gibi elinde kalacaktır veya 1 ay içinde gördüğü işlemlerden dolayı çöp olacaktır.

Hocam ben İstanbul'da oturduğum için İstanbul'dan bakmıştım o yüzden 1.5k dedim yoksa diğer illerde evet var 👍🏻.

Konu buralara kadar geldi ancak maalesef bütçe arttıramayacağım gibi duruyor hangisi daha uzun ömürlü, daha iyi olur sizce hangisini seçeyim?

Msi/Asus R7 240
GTX 560 Twin Frozer II
GT 740

Geri
Yukarı