İkinci el Monster Abra A5 v6.2 ne kadar eder?

Ramo28

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın bir arkadaşımdan ikinci el Monster Abra A5 v6.2 cihaz satın alacağım. Cihazın pili ölü sadece fişte çalışıyor, pil için servisten fiyat aldım 670 lira gibi bir fiyat söylendi. Cihaz sahibi yakın bir arkadaşım olduğu için ne onun zarar etmesini ne de benim zarar etmemin istemiyorum sizce bu cihaz ne kadar eder?

Intel Core i7-6700HQ.
16 GB DDR3 RAM.
1TB HDD.
120 GB SSD.
GTX950M.

Kafasında bir fiyat yok ise düşük bir rakam söyle. İkinci teklifi emin bir şekilde karşıya bırak. O yüksek bir rakam söylediğinde sakın ani tepkiler verme. İkinci teklifin ilk teklifine yakın bulunsun. Ardından ise rekabette bulunduğu ilanları referans olarak göster. Bir yandan ise arkadaşlığınızı dile getir. Göreceksin ki bir yerden sonra ya son teklifi verdiğin rakama yada biraz daha üstüne çok rahat kabul edecektir.

Kafasında bir fiyat yok ise düşük bir rakam söyle. İkinci teklifi emin bir şekilde karşıya bırak. O yüksek bir rakam söylediğinde sakın ani tepkiler verme. İkinci teklifin ilk teklifine yakın bulunsun. Ardından ise rekabette bulunduğu ilanları referans olarak göster. Bir yandan ise arkadaşlığınızı dile getir. Göreceksin ki bir yerden sonra ya son teklifi verdiğin rakama yada biraz daha üstüne çok rahat kabul edecektir.

Ben 2400 anlaştım PC yi ama piyasaya bakınca olmaz öyle dedim, kimsenin hakkına giremem .

Ben 2400 anlaştım PC yi ama piyasaya bakınca olmaz öyle dedim, kimsenin hakkına giremem .
3000 bence ideal bir rakam. Üstelik hakkına da girmiyorsun. Sonuçta zorlandığın yada dolandırdığın yok. Teklif veriyorsun rus ruleti oynamıyorsun. 670 TL bataryaya verdiğinde fiyat zaten muadilleri ile aynı klasmanda olacak hatta o fiyata 1050'li modeller bulunuyor.

3000 bence ideal bir rakam. Üstelik hakkına da girmiyorsun. Sonuçta zorlandığın yada dolandırdığın yok. Teklif veriyorsun rus ruleti oynamıyorsun. 670 TL bataryaya verdiğinde fiyat zaten muadilleri ile aynı klasmanda olacak hatta o fiyata 1050'li modeller bulunuyor.
Hocam biz de öyle düşündük pil nerden baksan 700 lira arkadaşım hiçbir şekilde bilgisayardan anlamıyor sadece vaktinde almış doğru düzgün kullanmadı da zaten şu an ev almaya uğraşıyor bilgisayarda o yüzden satıyor ,o yüzden hani günahına girmek istemiyorum . 3000 lira güzel para.

Yeni konular

Geri
Yukarı