Ikinci el Monster laptop fiyatları

HAYNA

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır Monster laptoplarını araştırıyorum ama fiyatlarda çok enteresan şeyler dönüyor ikinci el sitelerinde, durumu anlatayım, mesela dün ikinci el 1060 ekran kartlı 17.3 boyutlarında garantisi devam eden Monster laptop buldum adamın verdiği fiyat 3200 TL ve bunu satan bir firma, şahıs değil, yaptığım araştırmalarda 4000 TL civarına 1050 Ti ekran kartlı Monster laptoplar var bu fiyata bu adam bunu nasıl satar diye korkup satın almıyorum ama bunu gibi çok denk geldim geçen günde 1060 ekran kartlı laptopu 3500'e buldum, bakıyorum mesela 1050 Ti ekran kartlı Monster laptopun fiyatı 5500 TL, bakıyorum 1050 ekran kartlı laptopun fiyatı 4500 TL, yani fiyatlarda çok dengesizlik var ama en çok kafamı karıştıran 1060 ekran kartlık Monster laptop nasıl 3200 olabilir? Sizce bu durumun sebebi nedir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı