İkinci el Playstation 4 alırken nelere dikkat edilmeli?

Huseyn64644

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el PS4 alacagim. 500 GB, 1 joystick + 2 oyun 700 TL. İlan resimlerinde cihaz gayet guzel ciziksiz gozukuyor, alirken nelere dikkat etmeliyim? Bu konuda hicbir fikrim yok. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi bitmemişse alın, aldıktan sonra Sony'e yollayın bu ısınıp ses yapıyor diyin onlar bakımını yaparlar, PS PC gibi olmadığı için durumu hakkında konuşmak zor.

İlk seri ve parlak kasa ise alma bence. Kronik sorunu vardı ilk serilerin. Disk eject ve yüksek fan sesi sorunu oluyor.. Bendeki ilk seridi , PS cafeye sattim :)
Amazon dan 700 TL ye PS4 Slim 500 gb aldım Kara Cuma'da garantili sonra.

Merhaba, ikinci el PS4 alacagim. 500 GB, 1 joystick + 2 oyun 700 TL. İlan resimlerinde cihaz gayet guzel ciziksiz gozukuyor, alirken nelere dikkat etmeliyim? Bu konuda hicbir fikrim yok. Yardimci olursaniz cok sevinirim.
Fiyat uygun. İyice test edip alın. Dış görünümü nasıl inceleyin. Belki oda 2.el aldı ? Olabilir. Kafe ürünüyse boş bol çizikleri olur kollar ne alemde ona bakın. Kol ne kadar aşınmışsa okadar çok kullanılmıştır. Üretim seriside önemli. İlk üretim serisi olmasın yeterli. Sonralarda sorunlar fixlendi. 1tb ultimate player kasasından sonrakiler zaten hep sorunsuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı