İkinci el PS3 kaç liraya satılır?

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Elimde superslim kasa 500GB PS3 var, Wi-Fi çipseti bozulmuştu ancak yaptırdım. Şu an sıkıntısız internete de bağlanıyor, oyunları da oynatıyor. Ancak teknolojisi eskidiği ve nakit paraya ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim.

9 tane orijinal oyun CD'si var.
Uncharted 3, TR dublajlı.
Littlebigplanet karting.
Resident Evil 5
Resistance: Fall of man.
Resistance 2
Resistance 3
Call of Duty: Ghosts.
Killzone 3
PES 14

Bir de bunların yanında cihazı kırıp kendim de oyun yüklemek istiyorum zira orijinal oyunları artık üretilmiyor cihazın.

Son haliyle pazarlığı çıkartılmış hali ile kaça satılabilir? @Cruslan kral sen PS3 konusunda bilgiliydin sanırım, aklımda öyle kalmış. Bi' el atabilir misin konuya ya.

Hocam bence bu kırma işini alıcıya göre yapın. Eğer koleksiyon için veya orijinal cihaz toplamak için yapıyorsa kırmayın. Ama eğer oyun için alacaklarsa kesin kırın.

600-700 arası edeceğini düşünüyorum
1635444371670.png

Sarı siteye baktığım zaman İstanbul içi 1000 liradan fazlaya satıyorlar, bilmiyorum alıcısı var mı bu fiyata ama 600-700 de çok düşük değil mi?

Hocam bence bu kırma işini alıcıya göre yapın. Eğer koleksiyon için veya orijinal cihaz toplamak için yapıyorsa kırmayın. Ama eğer oyun için alacaklarsa kesin kırın.
Kırmak yazılımsal oluyor diye biliyorum, orijinal kullanmak isteyen sıfır yazılım da kurabilir.
Ederi 500 - 600.
Üstte bir arkadaşın mesajını alıntılayıp yazdım.
İstanbul içi 1000 liradan fazlaya satıyorlar, bilmiyorum alıcısı var mı bu fiyata ama 600-700 de çok düşük değil mi?
Satmayı düşünürseniz almak isterim.
Fiyat teklifiniz nedir?

Oyunlar neler acaba?
9 tane orijinal oyun CD'si var.
Uncharted 3, TR dublajlı.
Littlebigplanet karting.
Resident Evil 5
Resistance: Fall of man.
Resistance 2
Resistance 3
Call of Duty: Ghosts.
Killzone 3
PES 14
Teklif olarak aklımda bir fiyat yok açıkçası, geçen gün dayım ile konuştuk ve kendisi PS3 almak istediğini söyledi. Fiyatı makul olursa ayrıntıları konuşabiliriz.
İsterseniz iletişim adresi bırakın, oradan konuşalım. Gereksiz mesaj kirliliği olmasın :)

Geri
Yukarı