İkinci El PS4 Alınır mı?

Gözümle test etmeden kesin bir şey söyleyemeceğim takdir edersiniz ki. Tek hayırlısını dileyebilirim. Her tarafını deneyin ürünün.

Oyunları oynadıktan sonra satarsınız.

Hayırlısı olsun şimdiden 🙂
sağ olun teşekkür ederim. Son olarak sizce sadece ps5 e çıkar dediğiniz oyun var mı?(Şu an için.)

sağ olun teşekkür ederim. Son olarak sizce sadece ps5 e çıkar dediğiniz oyun var mı?(Şu an için.)

Yeni çıkan konsollardan sonra eski konsollar 1-2 yıl daha oyun almaya devam ederler. Exclusive olmayan AAA oyunları 1-2 yıl daha oynarız. Sadece PlayStation'a çıkan özel oyunlar eski nesil konsollara çıkmaz (konsol satmaları lazım).

PS4'ün ilk exclusive oyunlarından olan Horizon Zero Down'un ikincisi piyasaya çıkabilir.

Cyberpunk 2077, Death Stranding, Ghost of Tsushima, Dying Light 2, The Last of Us Part 2, The Elder Scrolls VI gibi oyunların kesin olarak PS4'e çıkacağını biliyoruz.

Büyük ihtimalle 2020'de bir Call of Duty veya Battlefield oyunu çıkarsa PS4'te de görürüz.

GTA 6'yı görebiliriz. Hatırlarsanız PS4'ün ilk çıkışında iki platforma da çıkmıştı.

God of War 2, RDR 3, Spider-Man 2 falan çıkarsa artık PS5'e çıkar ama bu oyunlardan henüz bir şey duyurulmuş değil.

yani en az 2-3 yıl rahat götürür ki o da kesinlikle yeter. Yorumlarınızla çok yardımcı oldunuz genel olarak tüm yorumlarınız için teşekkür ederim iyi günler.

Yeni çıkan konsollardan sonra eski konsollar 1-2 yıl daha oyun almaya devam ederler. Exclusive olmayan AAA oyunları 1-2 yıl daha oynarız. Sadece PlayStation'a çıkan özel oyunlar eski nesil konsollara çıkmaz (konsol satmaları lazım).

PS4'ün ilk exclusive oyunlarından olan Horizon Zero Down'un ikincisi piyasaya çıkabilir.

Cyberpunk 2077, Death Stranding, Ghost of Tsushima, Dying Light 2, The Last of Us Part 2, The Elder Scrolls VI gibi oyunların kesin olarak PS4'e çıkacağını biliyoruz.

Büyük ihtimalle 2020'de bir Call of Duty veya Battlefield oyunu çıkarsa PS4'te de görürüz.

GTA 6'yı görebiliriz. Hatırlarsanız PS4'ün ilk çıkışında iki platforma da çıkmıştı.

God of War 2, RDR 3, Spider-Man 2 falan çıkarsa artık PS5'e çıkar ama bu oyunlardan henüz bir şey duyurulmuş değil.
hocam bir de 7218b modeli var o nedir hakkında bilginiz var mı?

hocam almak için parayı ayarladım ne yazık ki satılmış. bana fiyatı uygun ve güvenilir yer önerebilir misiniz? alb teknoloji ve ankara truva konsol ilgimi çekti ne dersiniz?
Letgo yada Sahibinden gibi sitelerde direk kullanıcıdan alman daha ucuz olacaktır.

Alırken de benim konumu oku. O kriterlere göre al.

Hocam almak için parayı ayarladım ne yazık ki satılmış. Bana fiyatı uygun ve güvenilir yer önerebilir misiniz? ALB teknoloji ve ankara truva konsol ilgimi çekti ne dersiniz?

Merhabalar,

Truva konsol hakkında bir bilgim yok, ALB güvenilirdir ama buralardan ikinci el mi alacaksınız? @Furkan17TR haklı, ikinci el bakacaksanız kullanıcıdan almak daha iyi olur.

eyvallah hocam konunuzu bulamadım link atabilir misiniz? bir de garanti olayı nasıl bakmalıyım sony, ithalat falan??

Bahsettiği konu bu sanırım, değilse de yine okuyun çok güzel hazırlanmış bir rehber;

Garantiyi bu siteden kontrol edebilirsiniz. Bir de faturanın tarihine de mutlaka bakıp eşleştirin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı