İkinci el PS4 vs Xbox Series S

cihan16

Hectopat
Bu yaz başlıkta bahsettiğim iki konsoldan birisini almayı düşünüyorum. Halihazırda bilgisayar oyuncusuyum. Fakat PS'de ki exclusive oyunları hiç oynamadım. Onları oynamak için piyasayı araştırırken Xbox Series S önerenleri gördüm.

Sizce 2021 yazında exclusive oyunları oynamak için PS4 alınır mı? Yoksa almışken yeni nesil Xbox Series S mi almalıyım? (Xbox'ta Game Pass'e yeni gelen oyunlar falan hemen gelecekmiş fakat şu an görünürde oyun yok gibi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series S'i hiç bilgisayarı olmayan veya oyun oynatacak bir PC'si olmayan ve ucuza oyun oynamak isteyen insanlara öneriyoruz ama burada çok etmen var açıkçası sizin için elinizdeki bilgisayar güncel değilse Series S alınabilir. Açıkçası ben PS özel oyunları oynamak isteyenlere kiralamalarını öneriyorum. Neden diyecek olursanız tamam PS4 aldınız ama oyun fiyatlarına baktınız mı hiç 500'ler 600'ler havada uçuşuyor.

Kıyasladıklarından biri yeni nesil konsol hocam, çok fark var arada üstelik sony oyunları pc ye getirmeye başladı bu gidişle zaten pek iç açıcı değil hali eğer ikisi arasında seçim yapacaksan Series S hiç düşünme bile..

Xbox Series S'i hiç bilgisayarı olmayan veya oyun oynatacak bir PC'si olmayan ve ucuza oyun oynamak isteyen insanlara öneriyoruz ama burada çok etmen var açıkçası sizin için elinizdeki bilgisayar güncel değilse Series S alınabilir. Açıkçası ben PS özel oyunları oynamak isteyenlere kiralamalarını öneriyorum. Neden diyecek olursanız tamam PS4 aldınız ama oyun fiyatlarına baktınız mı hiç 500'ler 600'ler havada uçuşuyor.
Şu an RX580 ekran kartı var. PS4 alırsam oyunları 2. el almayı ve klasikleşmiş olan özel oyunları oynadıktan sonra konsol da dahil satmayı düşünüyorum. Yeni nesil olduğu için Xbox Series S'e de bir göz atayım dedim.

Şu an RX580 ekran kartı var. PS4 alırsam oyunları 2. el almayı ve kült olan özel oyunları oynadıktan sonra konsol da dahil satmayı düşünüyorum. Yeni nesil olduğu için Xbox Series S'e de bir göz atayım dedim.

Kült oyunları oynayıp satmak mantıklı olabilir ama satarken piyasanın biraz altında satabilirsiniz haberiniz olsun gün geçtikçe PS4 fiyatları düşüyor çünkü, 5-6 ay önce 3K civarıydı şu anda 2K civarına bulunabiliyor hatta zorlarsanız 1800 TL bandında bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı