İkinci el RX570 alırken neye dikkat etmeli?

Saitama_

Kilopat
Daha fazla  
İkinci el RX570 alacağım ama sadece DVI çıkışlı olanlar mining çıkması kart mı oluyor? FurMark testleri haricinde kartın durumunu kontrol edebileceğim başka uygulamalar var mı? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• azzz.png
    azzz.png
    420,4 KB · Görüntüleme: 37
Arka plaka da bulunan çip yeri çok sarıysa büyük ihtimalle mining yapılmış zaten piyasada çoğu mining kart satılıyor.

Bir de arkasından fotoğraf isteyin 1-2 vidasının üzerinde etiket oluyor. Şahsen kartımı miningli bile alacak olsam içinin açılmış olmasını hiç tercih etmem.

Bir de arkasından fotoğraf isteyin 1-2 vidasının üzerinde etiket oluyor. Şahsen kartımı miningli bile alacak olsam içinin açılmış olmasını hiç tercih etmem.

6 yılda bir zahmet açılıp macun değişimi ve bakımı da yapılmış olsun zaten garantisi yok. 2-3 senelik kart olsa eyvallah haklısın.

6 yılda bir zahmet açılıp macun değişimi ve bakımı da yapılmış olsun zaten garantisi yok. 2-3 senelik kart olsa eyvallah haklısın.
Açılmamış olsun ben açayım yeğlerim. Ekran kartlarının içinde genelde termal pad olduğu için (en azından şu ana kadar elime geçenlerde öyleydi) bir şekilde kullanılıyor hâlâ. Tabi durum miningse haklısınız hiç mining görmüş bir kartım olmadı. (Bir de RX 570 çıkalı bu kadar olmuş mu? Yaşlanmışım cidden)

RX 570 mining çıkması da olsa alınır ama bu model alınmaz. Sadece DVI çıkışlı modeller Mining Edition diye geçer. En başta maksimum size verebileceği HZ değeri 60’ dır ve malzeme kalitesi olarak da oldukça düşüktür. Biraz bürçenizi arttırmanızda fayda var.

RX 570 mining çıkması da olsa alınır ama bu model alınmaz. Sadece DVI çıkışlı modeller Mining Edition diye geçer. En başta maksimum size verebileceği HZ değeri 60’ dır ve malzeme kalitesi olarak da oldukça düşüktür. Biraz bürçenizi arttırmanızda fayda var.

Galax GTX 1060 3GB nasıldır hocam.İşlemcim 2200g yakın zamanda yükseltmeyide düşünmüyorum.​

Yeni konular

Geri
Yukarı